کد خبر: 100302511
تاریخ انتشار: چهارشنبه 16 فروردين 1396
خانه » سایت های خبری » زمان » ایوانکا ترامپ: من همدست پدرم هستم!
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

ایوانکا ترامپ در اولین سخنان خود پس از پذیرفتن سمت معاونت پدرش در کاخ سفید به انتقادها درباره نقش همسرش در دولت آمریکا و سکوتش در قبال سیاست های جنجالی دولت جدید این کشور پاسخ داد.

به گزارش چی 24 به نقل از زمان:

به گزارش زمان، ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا که جدیداً با پذیرفتن سمت معاونت رئیس‌جمهوری آمریکا نفوذ خود در کاخ سفید را به رخ همه کشیده است در مصاحبه روز گذشته (سه‌شنبه) خود با شبکه خبری سی بی اس به انتقادات مختلف نسبت به خود پاسخ داد.
 
 
ایوانکا درباره اینکه چرا در رسانه‌های مختلف از او به عنوان همدست یا شریک پدرش یاد می‌کنند، توضیح داد: اگر همدست بودن به این معنی است که نیرویی برای ایجاد تاثیر مثبت و اتفاق خوب وجود خواهد داشت بنابراین من همدست پدرم هستم. من نمی‌دانم منتقدانی که من را این چنین خطاب می‌کنند اگر خود در شرایطی چنین بی‌سابقه و منحصر به فرد بودند، چه می‌کردند.
 
 
ترامپ ادامه داد: بنابراین من امیدوارم که بتوانم تاثیری مثبت داشته باشم. من در واقع نمی‌دانم همدست بودن یا شریک جرم بودن یعنی چه اما باید بگویم که امیدوارم زمان ثابت کند که من کار درستی انجام دادم و مهمتر از آن امیدوارم زمان موفقیت دولت پدرم را که من از آن اطمینان دارم، نشان دهد.
 
 
این ثروتمند ۳۵ ساله که خود صاحب یک برند لباس و جواهر است در ادامه به انتقاد دیگری مبنی بر اینکه چرا درمقابل سیاست‌های مناقشه آمیز پدرش سکوت می‌کرده است، پاسخ داد.
 
 
وی تاکید کرد: باید بگویم که نبود انتقادات عمومی را با سکوت اشتباه نگیرید. راه‌های مختلفی وجود دارد که بتوان از طریق آن صدای یک نفر را شنید.
 
 
ایوانکا با تاکید بر این مساله که پدر رئیس‌جمهورش همواره مخالفت‌های او را شنیده و در جریان آن قرار داشته خاطرنشان کرد: گاهی افراد مخالفت خود را از طریق اعتراض یا حضور در اخبار شبانه و گفت‌وگوها ابراز می‌کنند. گاهی دیگر افراد به آرامی، مستقیم و صادقانه مخالفت خود را مطرح می‌کنند.
 
 
وی افزود: بنابراین در مسائلی که من با پدرم مخالف هستم او از این مساله مطلع است و من با نهایت خلوص نظرم را به او ابراز کرده‌ام‌. زمانی هم که با او موافق بودم کاملا از او و آن مساله حمایت کردم و امیدوارم که توانسته باشم برای او مفید بوده و تاثیر مثبت داشته باشم اما من همیشه قدردان این مساله‌ام که او همواره به سخنان من گوش می‌دهد. در واقع این مشی پدر هم در تجارت و هم در سیاست است.
 
 
در ادامه این مصاحبه ایوانکا به انتقادات درباره صلاحیت جارد کوشنر، همسرش و مشاور ارشد رئیس‌جمهور آمریکا رسید که نقش کلیدی در امور خارجه اما تجربه بسیار اندکی در دیپلماسی دارد: افراد زیادی هستند که شاید همین مساله را این چنین بگویند که چگونه یک نفر بدون داشتن تجربه‌ای در سیاست توانست رئیس‌جمهور آمریکا شود. پدر من توانست به اینجا برسد و جارد هم فرد مفیدی در موفقیت کمپین او بود.
 
 
ایوانکا ادامه داد: جارد بسیار باهوش، بس

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین