کد خبر: 100503131
تاریخ انتشار: پنجشنبه 17 فروردين 1396
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » اجرای حکم شلاق 3 نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در ملا عام
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حُکم شلاق سه نفر که نزاعی دسته جمعی را به بیمارستان موسی بن جعفر (ع) شهرستان قوچان کشانده و اقدام به قمه کشی و چاقوکشی و ایجاد رُعب و وحشت در محیط درمانی کرده بودند، ظهر امروز درملاعام اجرا شد.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:

به گزارش «قاصدنیوز»، حُکم شلاق سه نفر که طی چند روز گذشته نزاعی دسته‌جمعی را به بیمارستان موسی بن جعفر (ع) قوچان منتقل کرده و با قمه‌کشی و چاقوکشی امنیت این مرکز درمانی را برهم زده و موجب ایجاد رعب و وحشت در میان مردم، کارکنان و پزشکان این بیمارستان شده بودند ظهر امروز درملأعام به اجرا گذاشته شد.


 دادستان عمومی و انقلاب قوچان در حاشیه اجرای این حُکم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بحث نزاع‌ها آبرو و حیثیت یک جامعه را از بین می‌برد که برای ریشه‌کن کردن نزاع‌ها اجرای قطعی مجازات صرف‌نظر از پیشگیری‌ها صورت خواهد گرفت.


 رمضانعلی آذری با یادآوری این مطلب که در طی دو سال گذشته با کاهش پرونده‌ها و جرائم در این شهرستان روبرو بوده‌ایم، بیان کرد: متأسفانه در سال جاری نزاع‌های زیادی انجام‌شده که این موضوع در مقایسه با آمار و ارقام موجود از گذشته مطرح می‌شود و بدتر از نزاع این است که این اتفاق به مراکز درمانی کشیده شود.


 وی بابیان اینکه کشیده شدن این نزاع‌ها به مراکز درمانی به‌تبع صدمات زیادی را نیز به مریض‌ها وارد و وحشت را به همراه می‌آورد، تأکید کرد: در بحث نزاع آبروی شهرستان مطرح بوده و به‌طورقطع دستگاه قضایی برخورد جدی با این نزاع کنندگان و برهم زنندگان نظم و امنیت خواهد داشت.


 دادستان عمومی و انقلاب قوچان با اشاره به اینکه باید ثابت کنیم مردم این شهرستان این‌گونه نبوده و تنها عده‌ای معدود آبروی قوچان را می‌برند، گفت: علاوه بر رفتارهای پیشگیرانه برخورد و اجرای قطعی احکام نیز صورت می‌گیرد و خوب نیست جایی به وقوع چنین اتفاقاتی مشهور شود.


 آذری بابیان این موضوع که مردم در بروز هرگونه اختلافی بهتر است سعه‌صدر و حوصله داشته باشند، تأکید کرد: اجرای حکم برای سه نفر در این شهرستان بوده که حریم بیمارستان موسی بن جعفر (ع) را شکسته و اقدام به قمه‌کشی و چاقوکشی کرده‌اند و ازاین‌پس نیز باکسانی که مبادرت به این‌گونه اعمال می‌کنند برخورد قاطع شده و اجرای حکم درملأعام خواهد بود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین