کد خبر: 103805876
تاریخ انتشار: شنبه 02 ارديبهشت 1396
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » تلاش اصلاح طلبان برای رسیدن به لیست واحد بدون حضور اعتدالیون + تصاویر جلسه اخیر شورای اصلاح طلبان استان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

نکته قابل توجه دیگر این جلسه سرباز کردن اختلاف میان اصلاح طلبان و جبهه اعتدال در استان است. از آرم و نشانه برگه های توزیع شده در این جلسه مشخص است که اعتدالیون نقشی در فرایند شکل گیری لیست واحد اصلاح طلبان ندارند.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:

به گزارش «قاصدنیوز»، جلسه شورای اصلاح طلبان استان خراسان رضوی چند روز پیش در محل دفتر حزب اتحاد ملت در مشهد برگزار شد. اصلاح‌طلبان در این جلسه به فرایندی واحد برای رتبه‌بندی کاندیداها برای شورای شهر مشهد رسیدند. 

 

این حرکت اصلاح‌طلبان استان شباهت بسیاری به روش جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب (جمنا) برای رسیدن به فرد واحد دارد. 

 

نکته قابل توجه دیگر این جلسه سرباز کردن اختلاف میان اصلاح طلبان و جبهه اعتدال در استان است. از آرم و نشانه برگه‌های توزیع شده در این جلسه مشخص است که اعتدالیون نقشی در فرایند  شکل‌گیری لیست واحد اصلاح طلبان ندارند.

 

به نظر می‌رسد اعتدالیون که چهارسالی است خود را به واسطه دولت اعتدال به جناح‌های مختلف کشور تحمیل کرده‌اند با ناامیدی سایر جناح‌ها از دولت و ادامه کار آن، از سر سفره دیگر گروه‌های سیاسی کنار زده‌ شده‌اند.

 

چندی پیش مهدی کاملان فعال سیاسی اصلاح‌طلب و دبیر انجمن اسلامی مهندسان استان در گفتگویی با اشاره به این که متاسفانه ما در درون اصلاح‌طلبان با چالش‌هایی مواجه هستیم که قبلا نیز با آن مواجه بودیم، گفته بود: یکی از این چالش‌ها جریان موسوم به اعتدال است که در واقع حدود دو تشکل هستند و می‌خواهند یک جریان فکری راه بیندازند. این مسئله مهم باعث شده اصلاح طلبان با  حداقل امکاناتی که در اختیار دارند درون خودشان به چالش کشیده شوند اما  سایر احزاب و گروه‌ها  از تشکل‌های صنفی تا احزابی که بزرگ‌ترند توانسته‌اند با هم کنار بیایند.

 

مجتبی سادات محمدی رئیس کمیته انتخابات ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان خراسان رضوی نیز پیشتر اعتدال‌گراها را باعث شکست اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس دانسته بود و گفته بود: آقای روحانی بیش از ۵۰۰هزار رای در خراسان کسب کرده بودند ولی مجموع اقدامات دولت باعث شد که لیست اصلاح طلبان و اعتدال گرایان در سال ۹۴ میانگین ۲۵۰۰ هزار رای کسب کند.

 

تصاویر اختصاصی «قاصدنیوز» از جمع  شورای اصلاح طلبان استان خراسان رضوی در محل دفتر حزب اتحاد ملت در مشهد را در ادامه می‌بینید: 

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۷_۱۸-۲۰-۱۳

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۷_۱۸-۱۸-۳۱

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۷_۱۸-۱۸-۱۸

 

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۷_۱۸-۲۴-۰۷

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۷_۱۸-۲۴-۰۹

 

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۷_۱۸-۲۴-۱۲

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۷_۱۸-۲۴-۱۴

 

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۷_۱۸-۲۴-۱۶

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۷_۱۸-۳۲-۱۰

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۷_۱۸-۲۴-۰۳

 

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۷_۱۸-۲۴-۰۵

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین