کد خبر: 104015064
تاریخ انتشار: یکشنبه 03 ارديبهشت 1396
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » آیت الله العظمی نوری همدانی: انقلاب اسلامی سبب قلع و قمع استکبار و استعمار در کشور شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مرجع عالیقدر گفتند: انقلاب اسلامی سبب قلع وقمع استکبار و استعمار در کشور شد.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

حضرت آیت‌الله العظمی حسین نوری‌همدانی مدظله العالی ظهر امروز در دیدار با مدیران‌عامل شرکت‌های آب و برق استان قم ، با بیان اینکه خدمت به جامعه از ثواب و اجر بالایی برخوردار است، اظهار داشتند: شریف‌ترین عبادت آن است که انسان به مردم مسلمان خدمت کند.

ایشان خدمت به مردم مسلمان را توفیقی بزرگ بیان کردند و افزودند : خداوند در قرآن‌کریم فرموده از آسمان آب پر برکتی بر انسان‌ها نازل کرده و قوام زندگی بسته به آب است و این توفیق بزرگی است که خدمت در زمینهٔ آب را به مسئولان وزارت نیرو عنایت کرده است. معظم له اظهارداشتند: بزرگ‌ترین نعمت، نعمت ولایت است، امام موسی کاظم(ع) بزرگ‌ترین نعمت را حفظ ولایت دانسته‌اند، حتی یکی از کارهای اهل‌بیت(ع) تأسیس حکومت و مبارزه با حکومت‌های جبار بوده تا حکومت صالحی در کشور برقرار شود.

حضرت آیت‌الله العظمی حسین نوری‌همدانی مدظله العالی ادامه دادند : حکومت کاخ‌نشینان و لذت‌گرایان با تشکیلات فراوان سبب فقر فرهنگی و فقر اقتصادی در میان مردم شد و انقلاب اسلامی سبب قلع‌وقمع استکبار و استعمار در کشور شد.

مرجع عالیقدر نظام اسلامی را زمینه‌ساز ظهور امام عصر(عج) عنوان و تصریح کردند : امروز فقیه فرزانه، شجاع و مدیر و مدبری در رأُس نظام اسلامی هستند، ازاین‌رو انتظار ظهور یکی از مقوله‌های مهمی است که باید مدنظر قرار گیرد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین