کد خبر: 1043598
تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 مهر 1392
خانه » فناوری » وبلاگينا » فیسبوک و فلیپ برد به ویندوز ۸ می آیند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از وبلاگينا:

نایب رئیس مایکروسافت اخیرا اعلام نمود که در روند عرضه اپلیکیشن‌های مدل Metro برای این سیستم‌‌عامل، بالاخره فیسبوک و فلیپ‌برد هم به ویندوز ۸ اضافه می‌شوند.Panos Panay هنگام صحبت درباره تبلت‌های سرفیس ۲ و سرفیس پرو شرکت درباره موانع عرضه نیز نکاتی را ذکر کرد.

Acer-windows-8-tablet.jpg

او گفت: "سال گذشته این محصول را با ۱۰۰۰۰ اپلیکیشن عرضه کردیم. امسال در برابر شما ایستاده‌ام و اکنون ۱۰۰۰۰۰ برنامه در فروشگاه ویندوز موجود است."

او موافق است که اگر شما یک تبلت ویندوزی دارید، شانس این‌ که چیزهای زیادی درباره آن را دوست داشته باشید وجود دارد، اما گاهی آنچه فروشگاه ویندوز ارائه می‌کند نا‌امید کننده است. نگاهی به فیسبوک داشته باشیم. این بسیار غیرقابل توجیه است که تا کنون برای انتشار یک اپلیکیشن برای ویندوز 8 صبر کرده‌اند.

به هر حال فیسبوک برای اینکه به اپلیکیشن موبایلش خیلی بها می‌دهد معروف نشده است. اپلیکیشن اندروید آن‌ها یک فیلم ترسناک است. بخش زیادی از حافظه را به خود اختصاص می‌دهد و به گونه‌ای جدی شارژ باتری را تمام می‌کند. حدس می‌زنم از آنجایی که روی اپلیکیشن‌های موبایل نمی‌شود به اندازه وب‌سایت روی مقوله نمایش تبلیغات فعالیت کرد، فیسبوک هم کاربران را به استفاده از چیزی غیر از وب‌سایت تشویق نمی‌کند.

الآن حدود ۶ ماه است که از ویندوز ۸ استفاده می‌کنم و با این حال چند اپلیکیشن هستند که آرزو می‌کنم برای این سیستم‌عامل در دسترس بودند. باید بگویم که به طور کلی کاملا راضی هستم و حتی چند اپلیکیشن فوق العاده مثل Mine for Facebook، NewsMix و Discourse را هم کشف کرده‌ام. چیزی که درباره اپلیکیشن‌های ویندوز ۸ دست کم گرفته شده است‌ این است که آن‌ها بسیار زیبا هستند. مایکروسافت کار فوق‌العاده‌ای درباره ظاهر اپلیکیشن‌های اصلی ویندوز مثل News، Bing و  Travelانجام داده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین