کد خبر: 104551496
تاریخ انتشار: سه شنبه 05 ارديبهشت 1396
خانه » حواشی » ایمنا » سرنوشت سبزپوشان از دستشان خارج نشد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
به لطف برتری تیم قعرنشین برابر صدرنشین گروه

شاگردان مجتبی حسینی ماموریتی را که در اصفهان نتوانستند به سرانجام برسانند اکنون باید در دوحه تمام کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از ایمنا:
 
به گزارش ایمنا، ذوب‌آهن این امکان را داشت تا با برتری خانگی برابر العین یک هفته مانده به پایان دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود خود را به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها کاملاً قطعی کند اما با شکست تحقیرآمیز برابر حریف اماراتی نه تنها این اتفاق نیفتاد که تیم ایرانی با سقوط به رده سوم جدول در خطر حذف قرار گرفت.
با وجود سقوط یک‌پله‌ای ذوب‌آهن در جدول رده‌بندی گروه C سرنوشت نماینده ایران از کنترل این تیم خارج نشد. این اتفاق مرهون تیم قعرنشین بنیادکار است که پس از 2 باخت پیاپی به رقیب ایرانی الاهلی صدرنشین را برد و با وجود حذف زودهنگام خودش رقابت سه تیم دیگر گروه را کاملاً داغ نگه داشت.
با فعل و انفعالاتی که در هفته پنجم لیگ قهرمانان رخ داد شاگردان مجتبی حسینی اکنون باید کاری را که در ورزشگاه فولادشهر موفق به انجامش نشدند در استادیوم ثانی بن جاسم دوحه به اتمام رسانند به این ترتیب که با برتری برابر الاهلی در دیدار رو در رو جواز حضور در مرحله یک هشتم نهایی را کسب کنند.
با وجودی که سرنوشت سبزپوشان اصفهانی در دست خودشان باقی ماند اما آنها اکنون محکوم به برتری برابر نماینده عربستان هستند. به عبارت دیگر، ثبت هر نتیجه دیگری جز پیروزی برابر الاهلی بی‌بروبرگرد مترادف با حذف ذوب‌آهن از دوره جاری لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.
15112/118/5
کانال اطلاع رسانی: http://www.imna.ir/images/docs/000279/n00279707-t.jpg

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین