کد خبر: 104596179
تاریخ انتشار: چهارشنبه 06 ارديبهشت 1396
خانه » حواشی » ایمنا » یک محرومیت، یک مصدومیت و مشکلات زنجیره ای
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
کار سخت حسینی برای چیدن ترکیب ذوب آهن

محرومیت مدافع جوان ذوب آهن از 2 دیدار پایانی لیگ شانزدهم در کنار مصدومیت مدافع لبنانی این تیم کار مجتبی حسینی را برای چیدن ترکیب تیمش در بازی با پرسپولیس سخت کرده است.

به گزارش چی 24 به نقل از ایمنا:
 
به گزارش ایمنا، حجت حق‌وردی با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال یک جلسه از همراهی ذوب‌آهن محروم شد تا علاوه بر بازی با پرسپولیس که خود به خود به خاطر دریافت کارت قرمز اجازه شرکت در آن را نداشت دیدار برابر پدیده را هم از دست بدهد. به این ترتیب، پرونده لیگ شانزدهم برای این مدافع 24 ساله بسته شد.
علاوه بر ضرر شخصی که به خاطر این محرومیت 2 جلسه‌ای متوجه حق‌وردی شد منافع تیمی ذوب‌آهن هم به خطر افتاد زیرا در غیاب این مدافع اکنون مجتبی حسینی کار سختی برای چیدن ترکیب تیمش دارد.
علی حمام که اوایل بازی با ماشین‌سازی مصدوم و تعویض شد به همین خاطر دیدار با العین را از دست داد. در آن 2 مسابقه محمد نژادمهدی جایگزین این مدافع لبنانی در سمت راست خط دفاعی ذوب‌آهن شد تا حق‌وردی در کنار وحید محمدزاده 2 مدافع میانی تیم باشند. با توجه به محرومیت حق‌وردی احتمالاً نژادمهدی به قلب خط دفاعی ذوب‌آهن برمی‌گردد. اگر حمام به بازی با پرسپولیس نرسد دانیال اسماعیلی‌فر باید از خط میانی به دفاع بیاید تا مدافع راست ذوب‌آهن در این مسابقه باشد. از آنجا که قاسم حدادی‌فر نیز علیرغم بهبود مصدومیت هنوز کاملاً آماده نیست و در بازی با العین هم در لیست 18 نفره حضور نداشت ممکن است در دیدار با پرسپولیس سیدمحمد ستاری جای خالی اسماعیلی‌فر به دفاع رفته را در خط میانی پُر کند.
15112/118/5
کانال اطلاع رسانی: http://www.imna.ir/images/docs/000279/n00279775-t.jpg

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین