کد خبر: 104616824
تاریخ انتشار: چهارشنبه 06 ارديبهشت 1396
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » ستاد انتخاباتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در مشهد کجاست؟
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

فعالیت ستادهای انتخاباتی چهار نفر از نامزدهای شش گانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خراسان رضوی و کلان شهر مشهد آغاز شد.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:

به گزارش «قاصدنیوز»، فعالیت ستادهای انتخاباتی چهار نفر از نامزدهای شش گانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خراسان رضوی و کلان شهر مشهد آغاز شد.

 

معاون سیاسی فرمانداری مشهد در گفت و گویی اظهار کرد: ستاد انتخابات حجت الاسلام روحانی با مسئولیت حسین امینی در خراسان رضوی فعال شد. مرکزیت این ستاد در خیابان ملک الشعرای بهار حدفاصل چهارراه لشکر تا میدان شریعتی شهر مشهد مستقر است.

 

حیدر خوش نیت افزود: ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی هم کار خود را آغاز کرده و مسئولیت آن بر عهده حجت الاسلام حجت گنابادی نژاد است. ستاد مرکزی حجت الاسلام رئیسی در خیابان رازی مشهد مستقر شده است.

 

معاون سیاسی فرمانداری مشهد گفت: ستاد انتخاباتی سید مصطفی میرسلیم هم دراستان تشکیل شده و مرکزیت آن در خیابان آیت ا... عبادی مشهد محل دفتر حزب موتلفه دایر است. مسئولیت این ستاد با جواد آرین منش است.

 

وی افزود: ستاد محمدباقر قالیباف هم با مسئولیت رضا شیران خراسانی نماینده مردم مشهد در مجلس فعالیت خود را آغاز کرده و مرکزیت این ستاد نیز در خیابان کامیاب 42 مشهد است.

 

منبع:ایرنا

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین