کد خبر: 105221885
تاریخ انتشار: شنبه 09 ارديبهشت 1396
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » مرجع عالیقدر : حضور حداکثری مردم در انتخابات، پشتیبانی از انقلاب و اسلام است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی با بیان این که باید در مقابل فرهنگ طاغوتیان و ظالمان هوشیار باشیم، گفتند: حضور حداکثری مردم در روز انتخابات ۲۹ اردیبهشت، پشتیبانی از انقلاب و اسلام است.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

معظم له امروز در دیدار جمعی از فرماندهان نیروهای سه‌گانه ارتش، سپاه و ناجا،‌ ضمن تبریک ایام ولادت حضرت ابی عبدالله(ع)، بر حضور حداکثری مردم در روز انتخابات ۲۹ اردیبهشت تاکید کردند و افزودند : حضور حداکثری در حقیقت پشتیبانی از انقلاب و اسلام است.

مرجع عالیقدر با تاکید بر اینکه «کُلُّ یَوْمٍ عَاشُورَا و کُلُّ أَرْضٍ کَرْبَلاء» اختصاص به یک زمان ندارد، همانطور که یزید مربوط به زمان خاصی نیست، اظهار داشتند : باید سعی کنیم در مقابل فرهنگ طاغوتیان و ظالمان هوشیار باشیم.

حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی با بیان اینکه امام راحل روحانی مجاهد و انقلابی قهار بودند که توانستند قوانین دین را اجرا کنند و دشمنان را از کشور بیرون نمایند و با مجاهدت خود و پشتیبانی مردم هیمنه دو ابر قدرت شرق و غرب را درهم شکنند، گفتند: امام راحل، اسلام را به مردم معرفی کردند که دارای ارکانی مانند امر به معروف و نهی از منکر است، باید سعی شود در جامعه امر به معروف اجرا شود و همه با همکاری هم مردم را به خوبی دعوت و از بدی بر حذر داشت.

ایشان با بیان اینکه خدای متعال انسان را خلق کرد و در کنار او ۱۲۴ هزار پیامبر(ص) قرار داد تا از این طریق بتواند بشر را هدایت کند تصریح کردند : مربیان الهی آمده‌اند تا به وسیله قوانین الهی بشر به تکامل رهنمود کنند و او را از مسیر جهالت و گمراهی نجات دهند و به انسان بفهمانند، تنها راه هدایت و رسیده به کمال لبیک گفتن به ندای انبیاء(ع) است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین