کد خبر: 105359322
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 ارديبهشت 1396
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » نرم افزار اندرویدی «شرمنده نیستیم» رونمایی شد/ جمع آوری اسناد 1000 عنوان عملکرد خلاف وعده دولت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

جامع ترین اپلیکیشن اندروید با موضوع وعده های عمل نشده دولت یازدهم در 43 عنوان از 6بخش (اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، علمی،سلامت و برجام) به همت جمعی از دانشجویان تولید شد.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:
نرم افزار اندرویدی «شرمنده نیستیم» رونمایی شد/ جمع‌آوری اسناد 1000 عنوان عملکرد خلاف وعده دولت

به گزارش «قاصدنیوز»، جامع ترین اپلیکیشن اندروید با موضوع وعده‌های عمل نشده دولت یازدهم در 43 عنوان از 6بخش (اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، علمی،سلامت و برجام) به همت جمعی از دانشجویان تولید شد.

 

در این نرم‌افزار اندرویدی که «شرمنده نیستیم» نام دارد، مستند 1000 عنوان عملکردِ خلاف وعده دولت جمع‌آوری شده است.

 

در بخش توضیحات این نرم‌افزار آمده است:

آنچه با عنوان «شرمنده نیستیم» در دست دارید حاصل تلاش شبانه روزی تعدادی از فرزندان دانشگاهی این کشور است که فارغ از رنگ بندی های سیاسی و جناحی، تمام تلاششان را برای ارتقای فرهنگ سیاسی حاکمان در ندادن وعده های توخالی و بیان نداشتن حرف های ضد و نقیض و افزایش بینش و بصیرت مردم عزیزمان در باور نکردن وعده های بی اساس و انتخاب آگاهانه به کار گرفته اند.

نرم افزار شرمنده نیستم

این برنامه به عنوان نقد جناب آقای دکتر روحانی محسوب نمی شود چرا که لازمه ی نقد، دیدن نقاط قوت و ضعف در کنار یکدیگر است و قطعا در این چهار سال اقدامات مثبت فراوان توسط دولت محترم رقم خورده است که تیم جمع آوری کننده ی این بسته منکر آن نیستند، لکن هدف ما در این مجموعه صرفا بر حذر داشتن مسئولین و علی الخصوص نامزدهای انتخاباتی از دادن وعده های بی اساس است.

 

مسئولین باید بدانند مردم بازیچه ی ایشان نیستند که با حرف های بی پایه و وعده های پر رنگ و لعاب از ایشان استفاده ی ابزاری شود، مردم ولی نعمت مسئولین هستند و دیر یا زود خادمان خود را به خاطر خلف وعده هایشان مورد بازخواست قرار خواهند داد.

 

این برنامه به نهاد خاصی وابسته نبوده و توسط جمعی از دانشجویان ایران اسلامی تولید شده است. در پایان آنچه تهیه شده را به خانواده ی شریف شهدا علی الخصوص شهدای هسته ای تقدیم می کنیم و از مخاطبین بزرگوار درخواست انتشار و تلاش برای استفاده ی حداکثری از این بضاعت ناچیز را داریم، امید که به وعده خداوند متعال در آن شفای سینه های پر درد مومنین باشد.(فروردین 96)

...وَیَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُؤْمِنِینَ (سوره مبارکه توبه، آیه شریفه ۱۴)

 

 

برای دانلود این نرم‌افزار «اینجا» کلیک کنید

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین