کد خبر: 105408625
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 ارديبهشت 1396
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » مسئول ستاد جوانان حجت الاسلام رئیسی: "رویش" ۲۹ اردیبهشت مدیریت فرتوت فعلی را "بازنشسته" می کند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مسئول ستاد جوانان حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه ها راه عبور از "رکود مدیریتی" حمایت از جوانان است، گفت: "رویش" ۲۹ اردیبهشت مدیریت فرتوت فعلی را "بازنشسته" می کند.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:
مسئول ستاد جوانان حجت‌الاسلام رئیسی: "رویش" ۲۹ اردیبهشت مدیریت فرتوت فعلی را "بازنشسته" می‌کند

به گزارش «قاصدنیوز»، سیدوحید موسویان در گفت‌وگویی با اشاره به فلسفه شکل‌گیری ستاد رویش در  ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی اظهار داشت: ستاد رویش با هدف سازماندهی بهتر جوانان به عنوان یک ابتکار با هدف حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی در سراسر کشور تشکیل شده است.

 

مسئول ستاد جوانان حجت‌الاسلام رئیسی عنوان کرد: یکی از ویژگی‌های شاخص این ستاد این است که تمامی اعضا و ارکان این ستاد از صدر تا ذیل را جوانان تشکیل می‌دهند و این مهم در مورد کمیته‌ها و مسئولان شهرستانی ستاد نیز به چشم می‌خورد و تحقق این مسئله را می‌توان یک ابتکار جدید در انتخابات ریاست جمهوری قلمداد کرد.

 

موسویان تصریح کرد: این ستاد جنبه و بُعد ملی دارد و تاکنون در 26 استان کشور راه‌اندازی شده و ظرف روزهای آتی در سایر استان‌ها نیز راه‌اندازی می‌شود؛ هدف اصلی این ستاد هم حمایت از کاندیدای اصلح و مقبول و یک شخصیت در طراز ملی است که به اعتقاد جوانان بهترین عنصر برای تغییر و تحول در وضعیت بن‌بست فعلی مدیریت کشور است تا از این طریق به حول و قوه الهی گشایشی در تمامی مسائل و معضلات کشور اتفاق بیفتد.

 

وی ادامه داد: هدف نهایی از این رویش در نهایت تشکیل یک دولت پاک، بانشاط، سالم و بدون حاشیه، کارآمد و انقلابی است که بتواند از تمامی ظرفیت‌های داخلی با تاکید بر پتانسیل‌های جوانان استفاده کند و در یک جمله بتواند نشاط جوانی را به بدنه مدیریتی کشور تزریق کند.

 

مسئول ستاد جوانان حجت‌الاسلام رئیسی تصریح کرد: هدف اصلی این ستاد تشکیل دولتی است که بتواند برای جوانان بومی امیدآفرین باشد نه اینکه از طریق حجم وسیع واردات، اشتغال زایی معکوس داشته باشد و جوانان فرانسوی و چینی را صاحب شغل کند.

 

موسویان با اشاره به اینکه عنوان "رویش" متناسب با رویش‌های نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی ایران است اظهار داشت: متاسفانه شعار امید تنها در حد حرف داده شده و در عمل امیدی در دل جوانان آفریده نشده؛ در واقع جوانان بیشتر واژه امید را می‌شنوند تا اینکه عملکردی امیدآفرین ببینند.

 

وی افزود: ستاد رویش با هدف یاری رساندن به یک مرد پاک از سلاله اهل بیت(ع) که دارای سوابق درخشان و مدیریت کارآمد در طراز ملی است تشکیل شده تا روحی جدید در کالبد مدیریتی کشور بدمد؛ آقایان رئیسی و قالیباف به عنوان دو کاندیدای جبهه انقلاب اسلامی خود نیز جزو جوانترین کاندیداهای این دوره هستند.

 

موسویان با بیان اینکه پیری و فرتوت بودن جریان لیبرال و گزینه‌های آنها کاملاً مشهود است ادامه داد: یکی از مزایای جریان انقلابی همین جوان بودن و تاکید بر عنصر جوانی است. حجت‌الاسلام رئیسی با استفاده از مشاوره‌های بدنه کارآمد و خلاق در مدیریت و برنامه‌ریزی که دارای کارنامه روشنی هستند به عرصه انتخابات ورود کرده و قطعاً در حوزه‌های مرتبط با جوانان به ویژه مسائل مربوط به اشتغال و ازدواج برنامه‌های مفصلی تدوین شده که به زودی اعلام می‌شود.

 

وی اظهار داشت: بسته جامعی در حوزه مسائل مربوط به جوانان تدوین شده که ویژگی بارز آن عدم تک بعدی بودن است؛ اعتقاد راسخ حجت‌الاسلام رئیسی و ستاد رویش این است که مسائل جوانان را باید به صورت شبکه‌ای دید، نگرش به مسائل این حوزه باید سیستمی و شبکه‌ای و مهندسی شده باشد و در واقع زنجیره مسائل جوانان از یکدیگر جدا و تک بعدی نیستند.

 

موسویان گفت: خوشبختانه استقبال جوانان از حجت‌الاسلام رئیسی مشهود و روزافزون است که نمونه آن را در سفر اخیر استانی ایشان به یزد می‌توان به صورت مشهود شاهد بود؛ اساساً راه‌اندازی ستاد رویش نیز به دلیل همین استقبال نخبگان و جوانان و فعالان فرهنگی و اجتماعی بوده و همین افراد نیز بدنه این ستاد را تشکیل داده تا این ظرفیت فراگیر و سازماندهی شود.

 

وی اظهار داشت: اعتقاد راسخ داریم که تنها راه نجات کشور و عبور از رکود مدیریتی، حمایت از جوانان است که بارها از سوی مقام معظم رهبری نیز توصیه و تاکید شده است، نسل جوان محصول و ثمره نظام اسلامی و انقلابی است که در دهه سوم و چهارم به میدان آمده است و باید امروز این محصول را برداشت کرد.

 

موسویان گفت: سبد مدیریتی کشور در واقع باید مملو از جوانانی باشد که دارای نظر در عرصه‌های مختلف هستند و اثربخشی آنها نیز بارها به اثبات رسیده اما در واقع امروز به جای تکیه بر این عنصر جوان به عنوان میوه تازه و بانشاط انقلاب روی به استفاده از مدیریت پیر و فرتوتی آورده‌ایم که حکم همان "میوه‌های سردخانه‌ای" را دارند.

 

وی ادامه داد: ستاد رویش اعتقاد راسخ دارد که در آزمون 29 اردیبهشت و با هدف تغییر و تحول در وضعیت کشور با به صحنه آمدن همین جوانان مدیریت پیر و فرتوت فعلی بازنشسته می‌شوند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین