کد خبر: 106143429
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 ارديبهشت 1396
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » وزرا صدها میلیارد ثروت از کجا آورده اند؟چرا رئیسی چنین ثروتی ندارد؟/ آدرس غلط می دهند که کنسرت چه شد، شما بگویید ۱۷ میلیارد دلار خسارت کرسنت چه شد؟
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

آدرس غلط میدهند که کنسرت چی شد؟ شما بگویید کرسنت چی شد؟ ۱۷ میلیارد دلار خسارت کرسنت چی شد؟

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:
وزرا صدها میلیارد ثروت از کجا آورده‌اند؟چرا رئیسی چنین ثروتی ندارد؟/ آدرس غلط می‌دهند که کنسرت چه شد، شما بگویید ۱۷ میلیارد دلار خسارت کرسنت چه شد؟

به گزارش «قاصدنیوز» علی نیکزاد رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی امروز در گردهمایی فعالان ستاد انتخاباتی رئیسی در مشهد مقدس سخنانی پرشور ایراد کرد که اهم آن را در ادامه می‌خوانید:

 

کسانی که می گویند سایه جنگ را از سر ایران دور کردیم به خدا دروغ می گویند

*مدعی هستیم که انقلاب اسلامی از ریل خارج شده است، اگر انقلاب در ریل قرار دارد آمدن و حضور شما برای تغییر وضع فعلی موضوعیت ندارد.

 

*مگر انقلاب نکردیم که در تمامی عرصه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و نظامی داشته باشیم؟ قرار بود از کدخدا بترسیم و با کدخدا آشتی کنیم؟ پس چرا این همه خون دادیم؟ فقط 17 هزار شهید بابت جریان نفاق دادیم.

 

*کسانی که می گویند سایه جنگ را از سر ایران دور کردیم به خدا دروغ می گویند. سال 84 را یادتان بیاید. پس از تمام همکاری های دولت خاتمی با آمریکا در افغانستان محور شرارت خوانده شدیم. سال 88 اوباما رسما برای مذاکره و همکاری به رهبر معظم انقلاب نامه نوشت. اگر شما استقلال دفاعی نداشته باشید کسی شما را به حساب می آورد؟

 

*این چه تشکیلاتی است که خبرنگار سوال می کند توی دهانش می زنید؟ به کارگرانی که هزاران مشکل در زندگی و معیشت خود دارند می گویید دندانهایتان را خرد می کنیم؟ این است حکومت داری؟

 

مگر نگفتید یارانه ناکارامد است؟ چرا سه برابرش کردید؟

*آیا در دولت فعلی ساده زیستی می بینید؟ اگر می بینید نباید تغییر را بخواهید. چرا برخی وزیران برخلاف قانون ثروتشان را به قوه قضائیه اعلام نمی کنند؟ اگر وزیری 30 سال بر سر کار باشد و متوسط ماهی 10 میلیون حقوق بگیرد متوسط میشود 3/6 میلیارد تومان پس  این چند صد میلیارد تومان ثروت را از کجا آورده اید؟حجت الاسلام رئیسی 3 دهه در مدیریت های کلان کشور مسئول بوده است پس چرا ایشان چنین ثروتی ندارد؟

 

 

*یکی از ویژگیهای کارگزار دولت اسلامی ساده زیستی است ... آیا در کارگزاران فعلی ساده زیستی میبینید؟ دولتی که در هتل درویشی جلسه بگذارد میتواند درد کسی که برای ۵ میلیون تکمان وام لنگ است بفهمد؟

 

*چرا کارگزاران دولت فعلی به عنوان وزیر، ثروتشان را به دستگاه قضایی اعلام نمیکنند؟ وزرای فعلی ثروتهای چندصدمیلیاردی از کجا اورده اند؟مگر قباله بهشت را بنام شما زده اند که منتقدان را به جهنم حواله میدهید؟

 

*عدالت محوری از ویژگیهای دیگر کارگزار دولت اسلامی است، این عدالت و مروت است که وقتی دشمنان تحریم کرده اند و همه جمع شده اند که دولت قبلی را بزنند، برادر فلان مسئول صرافی بزند و در بازار ارز اخلال کند؟

 

*مگر نگفتید مسکن مهر مزخرف است مگر نگفتید یارانه ناکارامد است مگر نگفتید سهام عدالت بدرد نمیخورد مگر نگفتید سفرهای استانی سودی بحال مردم نداشته است. چرا در استانه انتخابات یارانه را سه برابر کردید؟ چرا وعده تسریع  اتمام مسکن مهر داده می شود؟ چرا در استانه انتخابات سود سهام عدالت داده می شود؟

 

*سالانه ۴۵۰هزارمیلیارد تومان تسهیلات داده میشود که معلوم نیست کجا مصرف می‌شود در حالیکه برای مسکن مهر تنها ۵۰هزارمیلیارد تومان تسهیلات داده شده برای ۴.۵ میلیون واحد مسکن مهر شهری و روستایی!

 

آدرس غلط می‌دهند که کنسرت چی شد؟

*در دولت قبل بخاطر اجرای طرح مسکن مهر کارگر پیدا نمیشد! اما در حال حاضر شنیده ام از فرط فقر در همین شهر مشهد مردی که فوق لیسانس دارد و خانمش پا به ماه بود کنار میدانهای اصلی شهر برای کارگری می ایستند.

 

*به ما میگفتند وام مسکن مهر باعث تورم شده است؛ جالب اینکه در این دولت دو برابر وامهای مسکن مهر پایه پولی را اضافه کرده اند و معلوم نیست کجا خرج شده است اما وامهای مسکن مهر صرف تولید و اشتغال نشد

 

*وقتی مسکن را رانتی میساختند مشکلی نداشت، وقتی جنوب مشهد در ارتفاعات و منابع طبیعی مشهد می‌ساختند مشکلی نبود اما مسکن مهر مستضعفان تورم زا شد؟

 

*آدرس غلط میدهند که کنسرت چی شد؟ شما بگویید کرسنت چی شد؟ ۱۷میلیارد دلار خسارت کرسنت چی شد؟

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین