کد خبر: 107326513
تاریخ انتشار: چهارشنبه 20 ارديبهشت 1396
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » پروژه زائرشهر ٧٠ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

تمامی پروژه هایی که با حضور آیت الله رئیسی عملیات اجرای آنها آغاز شده نظیر پروژه های زائر شهر، زائرسرا، مجتمع مسکونی جوانان، موزه جامع رضوی و ... دارای زمان بندی دقیق و مشخص است.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:

به گزارش «قاصدنیوز»، سید مرتضی بختیاری در بازدید از پروژه های زائرشهر و آشپزخانه مرکزی امام رضا(ع) اظهار کرد: پس از کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه های متعددی که در حال ساخت است، مهمترین برنامه پیگیری روند احداث، رفع موانع و فراهم کردن اعتبارات و ملزومات مورد نیاز تیم های اجرایی است.


وی تصریح کرد: تمامی پروژه هایی که با حضور آیت الله رئیسی عملیات اجرای آنها آغاز شده نظیر پروژه‌های زائر شهر، زائرسرا، مجتمع مسکونی جوانان، موزه جامع رضوی و ... دارای زمان بندی دقیق و مشخص است.


وی با بیان اینکه پروژه زائرشهر ٧٠ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: در کنار سرعت انجام کار، توجه به کیفیت نیز از موضوعاتی است که مورد توجه دقیق قرار گرفته است.


قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: با افزایش ظرفیت پخت آشپزخانه مرکزی این امکان وجود خواهد داشت که همه زائران بارگاه منور رضوی در تشرف به مشهد مقدس، حداقل یکبار بتوانند مهمان سفره پربرکت امام رضا(ع)شوند.


بختیاری در ادامه با اشاره به شاخصه های مدیریت جهادی از نگاه رهبر فرزانه انقلاب اظهار داشت: تکیه بر توان و استعداد جوانان غیور، مومن و انقلابی کشورمان همراه با حمایت از کار و تولید و رفع معضلات آن، ایران اسلامی را در مسیر توسعه پایدار قرار خواهد داد.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین