کد خبر: 108092443
تاریخ انتشار: شنبه 23 ارديبهشت 1396
خانه » سایت های خبری » فرارو » جهانگیری: با رهبر انقلاب صحبت کرده ام تا خاتمی در صحنه باشد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از فرارو:
اسحاق جهانگیری گفت: ما برای ایران برنامه داریم با کمک جوانان کشوری می‌سازیم که همه راضی باشند.
 
به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری در جمع حامیان روحانی که عصر امروز در سالن 12 هزارنفری ورزشگاه آزادی برگزار شد، گفت: بزرگترین سرمایه این کشور شما جوانان هستید. جوان تهدید نیست، جوانی بهترین فرصت این مشور است. اگر دنبال آرمان ها هستیم باید به جوانان این کشور اعتماد کنیم. کشور نیازمند تحول و استمرار است. جوانان نماینده تحول در این کشور هستند.
 
وی افزود: فرزندان عزیزم ما در این چهارسال تلاش زیادی کردیم تا بخشی از ویرانی‌های این مملکت را برطرف کنیم. به فضل الهی مسیر اصلی کشور در حوزه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی هموار شده است.
 
جهانگیری تصریح کرد: ما برای ایران برنامه داریم با کمک جوانان  کشوری می سازیم که همه راضی باشند.
 
وی اظهار کرد: ما به جمع شما جوانان آمده‌ایم تا  انرژی بگیریم و تجدید حیات کنیم. آینده کشور متعلق به شماست، شما سرمایه‌های اصلی کشور هستید.
 
وی ادامه داد: جوانی نه تنها تهدید نیست، بلکه بهترین فرصت پیشرفت ایران است. اگر دنبال آرمان‌هایمان هستیم باید به جوان اعتماد کنیم و اعتقاد داشته باشیم کشور نیاز به تحول و استمرار دارد که درسایه وجود جوان به وجود می آید.
 
جهانگیری خاطرنشان کرد: عزیزان من، دختران، پسران، خانم‌ها، آقایان! ما در این چهار سال تلاش کردیم که بخشی از ویرانی‌ها را برطرف کنیم.
 
وی سپس افزود: به فصل الهی در بعد خارجی، داخلی و هم اقتصاد و سیاست مسیر کشور هموار شده، ماشین اقتصاد در مسیر توسعه قرار گرفته است. برنامه ما پیشرفت کشور است. وعده نمی‌دهیم؛ ایرانی درست می‌کنیم که همه به زندگی در آن افتخار کنند.
 
جهانگیری با اشاره به وعده‌های مناظراتی گفت: در مناظره همه از آزادی، حرمت انسان و کرامت می‌گفتید. انگار نه انگار اینها بودند که مطبوعات را فله‌ای بستند و موضوع تفکیک جنسیتی را دنبال می‌کردند. پیام مناظره این بود که پیام اصلاحات پیروز شده است.
 
وی افزود: اصلاحات می‌خواست در کشور یکپارچگی و وحدت پابرجا باشد. با شرایطی که فراهم شده و با استمرار دولت تدبیر و امید از این موانعی که مورد نظر شماست عبور خواهیم کرد.
 
جمعیت حاضر در مراسم در واکنش به این سخن جهانگیری شعار «پیام روشنه حصر باید بشکنه» سر دادند.
 
جهانگیری سپس گفت: مشکلات دشوار ایران در چهار سال آینده با گفتمان و تفاهم و انسجام ملی برطرف خواهد شد.بدون تردید با کمک شما در این راه قدم بر می‌داریم. مطمئن باشید در این راه قدم بر می‌داریم.
 
وی در پایان گفت: با رهبر انقلاب در باره اصلاحات صحبت کرده‌ام تا اصلاحات با سید محمد خاتمی در صحنه باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین