کد خبر: 108092452
تاریخ انتشار: شنبه 23 ارديبهشت 1396
خانه » سایت های خبری » فرارو » میرسلیم: خجالت نمی کشند فتنه گران را عزیزان خود می دانند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از فرارو:
میرسلیم گفت: به ملت ایران این را تحمیل کردن که برای چاره‌جویی تنها راه مذاکره مستقیم با آمریکا است.
 
به گزارش تسنیم، سیدمصطفی میرسلیم امروز در جمع مردم اهواز اظهار داشت: خوزستان در طول 38 سال گذشته ستم‌های زیادی دید ولی فداکاری‌های بسیار ارزشمندی انجام داد. شما خوزستانی‌ها برای پاسداشت میهن اسلامی از خود خودگذشتگی فراوانی نشان دادید.
 
وی افزود: بنده شخصا قادر نیستم مراتب سپاس خود را به نهایت ابراز کنم و از خداوند متعال می‌خواهم به همه شما صبر و توفیق عنایت بفرماید.
 
کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری بیان کرد: با مطالعه اقدامات قبل از شروع مذاکرات برجام صورت گرفت به این نتیجه رسیدم که دولت یازدهم از یک بینش خاصی نسبت به این انقلاب، رهبری و نسبت به آینده جمهوری اسلامی برخوردار است.
 
وی گفت: مجموعه عواملی که جمع‌بندی و بررسی شد باتوجه به اینکه به طور غیر علنی 6 ماه گذشته در نیویورک رئیس جمهور سندی را امضا می‌کند که امروز جزئیاتش فاش شده نتیجه‌گیری بنده واضح شد.
 
میرسلیم عنوان کرد: برای اداره کشور یک بینش وجود داشته و آن این بوده که ما در ایران خودمان به تنهایی قدرت اداره کردن، جوابگویی به نیازها و مدیریت کامل را نداریم و حتما باید از عناصر بیگانه‌ای که دارای قدرت هستند و کدخدایی جهان را دارند کمک بگیریم و از اشراف آنها استفاده کنیم.
 
وی ادامه داد: اینطور اعلام شد که در تحریم به سر می‌بریم و مشکلاتی را برای ما ایجاد کرده و اگر بخواهیم از پس این مشکلات بر بیایم حتما چاره‌جویی آنها تحریم‌هاست و الا برای آب، نان شب و کار مشکل پیدا خواهیم کرد و همه چیز موکول است که بتوانیم تحریم را چارجویی کنیم.
 
وی گفت: اظهار برخی وزرا و مشاوران ارشد، هیچ احترامی و هیچ شرفی برای ملت در برابر خارجی‌ها نگذاشتند؛ این است که زجر‌آور است. در مقابل بدعهدی دیگران پس از 2 سال و نیم مذاکره و امضا کردن یک متن، متنی که پر از ابهام است. در مورد تحریم‌ها در متن به زبان مسئله برداشتن‌ها تحریم‌ها نیامده و مسئله تعلیق آمده است. نه اینکه برطرف می‌کنیم بلکه فعلا تعلیق نگه می‌داریم.
 
 میرسلیم عنوان کرد: یک فایده داشته و آن این است که پس از رفت و آمدها، مردم دنیا فهمیدن که ایرانی‌ها دنبال سلاح هسته‌ای نبودند‌ و ملت ایران در این صحنه مظلوم واقع شده است.
 
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: می‌خواستند از ایران زهر چشم بگیرند خار و خفیف کنند و در پایان بی‌اعتنایی کنند. تا کنون مصیب و مشکلات باقی است. هرکس که می‌گوید مسئله حل شده درگیر نیست و در اجرای آن قرار ندارد و هنوز مسئله کاملا حل نشده است. در اجرا ندیدیم که مسئله به نفع ملت حل شود.
 
وی گفت: تنها چیزیی که حل شده این است که ما بتوانیم بیشتر نفت بفروشیم البته پول آن هم برنگشت. ما مشکل در برگرداندن پول داریم و این کشورها از آمریکا ترس دارند‌‌ و حاضرند به‌جای پول جنس بدهند البته اینچنین بازار آنها گرم می‌شود.
 
میرسلیم عنوان کرد: هم نفت فروخته شده و هم پول آنها برنگشته هم کالا به زور وارد می‌کنیم و هم اینکه بازار را پر از کالای خارجی می‌کنیم بنابراین تولید متوقف می‌شود.
 
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: بدانید که ما حرف برای گفتن داریم. تحریم‌ها برای ایتالیا، فرانسه، آلمانی‌ها برداشته شد و راحت توانستند بازار را بگیرند. درب یک طرفه برای منافع آنها باز شد و ایران را به عنوان یک بازار مصرف برای خود نگاه می‌کردند و با این دید در ایران حاضر شدند.
 
وی گفت: در جبهه‌ها بچه ها انقلابی عمل می‌کردند و جان بر کف تمام خود را گذاشتند آن چیزی که مورد نیاز است تأمین می‌کردند و اینگونه با اعتقاد، اتکا به خود جنگ پیروز شد. این دولت به این قضیه اعتقاد نداشت.
 
میرسلیم عنوان کرد: از این جریان سند 2030 یونسکو در می‌آید و رئیس جمهور یواشکی سندی را امضا کرده است، تنها یک بند آن آموزش و پرورش است و مسائل صنعتی، امنیتی و .. را در برمی‌گیرد.  
 
وی گفت: ایرانی‌ها که انقلاب کردند و کوشش‌های امام(ره) را دیدند، آیا به چنین خفتی راضی می‌شوند که تسلیم و سر سپرده درباره یک مصوبه در یونسکو شوند. می‌خواهند به گونه‌ای باشیم که هر آنچه بخواهند انجام دهیم.
 
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: ملت ایران اگر چنین چیزی را می‌پذیرفت انقلاب نمی‌کرد. دولتی باید سر کار بیاید که اعتقاد به ارزش‌های انقلاب داشته باشد و اعتقاد به چیزی داشته باشد که رهبر انقلاب مشخص می‌کند.
 
وی افزود: برای ما ولایت فقیه یعنی نیابت امام زمان(عج)، مجلس خبرگان رهبری کارش تشخیص این است که چه کسی نائب امام زمان است؛ دولتی باید بیاید که با رهبری زاویه نداشته باشد.  
 
میرسلیم عنوان کرد: نه قدر مردم خوزستان را دانستیم نه قدر مخازن زیر زمینی، نه قدر آب و نه قدر کشاورزی خوزستان را دانستیم. ریزگردها جنبه فنی دارد و اشتباه مهنسی داشته است. اگر در سال 92 کاری انجام می دادند 3تا 4 سال فعالیت می‌کردند از نظر داخلی مشکل حل بود و از نظر خارجی با ترکیه‌ صحبت می‌کردیم که حق ندارید سدی بزنید.
 
وی افزود: اینکار حضور خارجی موثر بین ما و همسایگان نیاز داشت ولی فقط مذاکره با آمریکا را می‌خواستند. دولت ایران را قبول ندارد و اعتقاد به انقلاب ندارد و غربزدگی یعنی این؛ نمی تواند حل کننده مشکلات باشند. خجالت نمی‌کشند که فتنه گران را عزیزان خود می‌‌دانند.
 
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: فقط مقام معظم رهبری بود که جلوی این فتنه را گرفت و آبروی خود را گذاشت که انقلاب حفظ شود. می‌خواهیم دولتی سر کار بیاید که پرچم داری مقام معظم رهبری را قبول داشته باشد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین