کد خبر: 108752635
تاریخ انتشار: پنجشنبه 11 خرداد 1396
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » اژه ای: فردی در ارتباط با جاسوسی در دفتر حسام الدین آشنا دستگیر شده است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

اطلاع دارم در خصوص ارتباط با محل کار آن آقا، فردی دستگیر شده اما اینکه چه ارتباطی با آن فرد دارد یا نه اطلاعی ندارم و پرونده در حال تحقیقات ابتدایی است و از بیان جزئیات معذورم.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:

 به گزارش «قاصدنیوز»، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه یکصدوسیزدهمین نشست خبری خود در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم در خصوص آخرین وضعیت پرونده متهم دستگیر شده تیم مذاکرات هسته‌ای که چندی پیش نیز در دادگاه انقلاب محاکمه شد، اظهار کرد: در ارتباط با این پرونده حکم دادگاه بدوی صادر شده اما قابل اعتراض است و طبعا بعد از صدور حکم قطعی، قابلیت اطلاع‌رسانی دارد.

 

وی تصریح کرد: در این پرونده اجمالا حکم حبس صادر شده اما به لحاظ قانونی نمی‌توان جزئیات بیشتری ارائه کنم. 

 

سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه شنیده شده یکی از مسئولان دفتر یا نزدیکان آقای حسام‌الدین آشنا توسط وزارت اطلاعات به اتهام جاسوسی دستگیر شده و اینکه این خبر صحت دارد یا خیر، گفت: طبیعتا هر کسی که به عنوان متهم دستگیر می‌شود، با حکم قاضی این کار صورت می‌گیرد و بعضا ممکن است با نظارت قاضی در اختیار وزارت اطلاعات قرار گیرد اما تفهیم اتهام و سایر مسائل توسط قاضی انجام می‌شود. 

 

اژه‌ای افزود: اطلاع دارم در خصوص ارتباط با محل کار آن آقا، فردی دستگیر شده اما اینکه چه ارتباطی با آن فرد دارد یا نه اطلاعی ندارم و پرونده در حال تحقیقات ابتدایی است و از بیان جزئیات معذورم.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین