کد خبر: 109463748
تاریخ انتشار: دوشنبه 15 خرداد 1396
خانه » حواشی » عرفان » انتشارات دارالعرفان یازدهمین سال حضورش در نمایشگاه قرآن را تجربه کرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از عرفان:

قم – مؤسسه دارالعرفان / انتشارات مؤسسه علمی فرهنگی دارالعرفان تحت اشراف حضرت استاد حسین انصاریان همزمان با برپایی بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلی امام خمینی(ره)، یازدهمین سال حضورش را تجربه می کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مؤسسه علمی فرهنگی دارالعرفان، مدیر مرکز نشر مؤسسه در گفت و گویی اظهار داشت: با توجه به ایام نورانی ماه مبارک رمضان و حضور معنوی مردم در نمایشگاهی که معطر به عطر قرآن کریم می باشد، مؤسسه نیز همانند سایر مراکزی که آثاری پیرامون قرآن کریم دارند، به منظور آشنایی هرچه بیشتر و بهتر آحاد جامعه امسال برای یازدهمین سال پیاپی موفق به حضور در این نمایشگاه بین المللی شده است.

علی ابوالقاسمی افزود: حضور در این نمایشگاه صرفاً فروش محصولات نیست؛ بلکه مهم‌ترین هدف حضور مؤسسات و دستگاه‌های قرآنی کشور، معرفی مکتوبات قرآنی، هنرهای قرآنی و اسلامی، نشریات و نرم‌افزارهای قرآنی است.

وی ادامه داد: در این دوره انتشارات مؤسسه علمی فرهنگی دارالعرفان با قریب به یکصدعنوان کتاب پیرامون موضوعات مختلف علوم اسلامی، سیره ائمه اطهار(ع) و معارف اسلامی اقدام به عرضه آثار جدید قرآنی و تفسیری نموده است.

وی بیان داشت: از آثار قرآنی ارائه شده در این دوره می توان به؛ «تفسیر حکیم (3 جلد از 20 جلد)»، «تفسیر سوره مبارکه حمد»، «عدل و ظلم (تفسیر موضوعی عدل)»، «فضل و رحمت (تفسیر موضوعی فضل و رحمت الهی)»، «هدایت در قرآن کریم (تفسیر موضوعی هدایت)»، «عرفان در سوره مبارکه یوسف»، «حدیث نفس و عقل آدمی در قرآن»، «سیمای نیکان (تفسیر موضوعی محسنین)»، «عبودیت در پرتو قرآن»، «چهره های محبوب و منفور در قرآن کریم»، «ترجمه جدید قرآن توسط استاد انصاریان» اشاره کرد.

ابوالقاسمی به برخی از آثار منتخب این انتشارات اشاره کرد و افزود: «اسلام دین آسان»، «همتایی حق و علی(ع)»، «عبودیت و دینداری در سایه قرآن»، «جایگاه انسان در نظام آفرینش»، «عناصر شخصیت انسان»، «گوهر شکیبایی»، «تمرین بندگی» و.. از دیگر عناوین ارائه شده در این دوره از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم می باشد.

به استحضار می رساند، غرفه انتشارات مؤسسه علمی فرهنگی دارالعرفان در بخش ناشرین قرآنی شبستان اصلی امام خمینی(ره) همه روزه از ساعت 17 تا 24 میزبان علاقه مندان و دوستداران آثار استاد حسین انصاریان می باشد.

انتهای پیام   /


منبع : پایگاه عرفان

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین