کد خبر: 110095635
تاریخ انتشار: پنجشنبه 18 خرداد 1396
خانه » حواشی » عرفان » پیام حضرت استاد انصاریان به مناسبت حادثه تروریستی تهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از عرفان:

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مؤسسه علمی فرهنگی دارالعرفان؛ شهادت جمعی از هموطنان در حادثه تروریستی تهران را تسلیت عرض نموده و برای مصدومین و مجروحین این واقعه دردناک، از درگاه الهی شفای عاجل  آرزومندیم.

 

پیام حضرت استاد انصاریان به شرح ذیل می باشد:

 هو المنتقم

 چندی است که دستان ناپاک مدعیان دروغین اسلام و رهروان بی عاطفه فرهنگ منحوس بنی امیه و اذناب حاکمان جور و سرسپردگان مکاتب انحرافی به خون بی گناهان زیادی در نقاط مختلف و اخیراً در کشور عزیزمان آلوده شده است.

درندگان خشک مغزی که بویی از شعار اصلی اسلام یعنی مهر و عطوفت نبرده و با افکار پوشالی خود مدعی بنیانگذاری دولت اسلامی عراق و شام هستند.

چگونه ممکن است نابخردانی خود را منتسب به قرآن و اسلام بدانند و از جلوه های رحمانی پیامبر  با کرامت  و آیات سراسر نور و رحمت  قرآن کریم بهره ای نبرده باشند و خوی حیوانی خود را منتسب به اسلام عزیز و کلمه توحید نمایند و با نام دین و بر زبان آوردن اذکار الهی زنان و مردان و کودکان بی گناه زیادی را به شهادت برسانند؟

مگر پیامبر با عظمت اسلام جلوه تمام نمای رحمت الهی برای عالمیان نبود؟ «و ما ارسلناک الا رحمة للعالمین» و مگر قرآن کریم مایه هدایت و رحمت برای تمام مسلمانان نیست؟ «هدی و رحمة و بشری للمسلمین».

آری، فاصله گرفتن از دستورات ناب قرآن و روی گردانی از فرهنگ ناب مفسرین حقیقی آن یعنی وجود مقدس اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و تفسیر به رأی نمودن آیات نورانی کتاب هدایت و دور افتادن از معارف انسان ساز و مهرگستر آل الله  نتیجه ای غیر از این نخواهد داشت.

مسلماً این اعمال وحشیانه ریشه در نفاق و دستپخت منافقین کور دلی است که از صدر اسلام تاکنون خیانت های بسیار و جنایات بی شماری را برای اسلام و مسلمین رقم زده اند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت شهادت جمعی از هموطنان در حادثه تروریستی تهران به خانوادهای داغدار که با زبان روزه به جوار رحمت حق شتافتند، شفای عاجل برای مجروحین و مصدومین را از درگاه ربوبی خواستارم و امیدوارم با هوشیاری نیروهای متعهد امنیتی این حرکات کور و وحشیانه خنثی و نعمت با عظمت امنیت همچنان در کشور سربلندمان حکم فرما باشد.

حسین انصاریان

18/3/96


منبع : پایگاه عرفان

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین