کد خبر: 112539458
تاریخ انتشار: چهارشنبه 31 خرداد 1396
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » دعوت آیت الله العظمی نوری همدانی از ملت مسلمان ایران و آزادی خواهان جهان برای حضور در راهپیمایی روز قدس
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیتالله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی در پیامی بر حضور مردم در روز جهانی قدس تاکید کردند و از ملت مسلمان ایران و همه آزادی خواهان جهان خواستند در این روز باشکوه به میدان بیاییند.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

متن کامل پیام مرجع عاليقدر بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

همان طور که امام راحل اعلی الله مقامه، مساله قدس را اولین مساله جهان اسلام دانستند ما نیز بر این موضوع تاکید داریم، به این معنا که تا این غده سرطانی در منطقه وجود دارد منطقه آرامش نخواهد دید، امروز جریان های که در شرایط فعلی جهان از طرف آمریکا، و رژیم صهیونیستی و ایادی آن ها صورت می گیرد، برای این است که رژیم صهیونیستی در حاشیه امن قرار بگیرد، تا بتواند از این فرصت سوء استفاده کند و ریشه این رژیم مستحکم شود.

بنابراین بر مردم مسلمان و متحد ایران اسلامی و کل آزادی خواهان جهان لازم است در روز قدس به میدان بیاییند و با شکوه، شعور و مشت های گره کرده، حرکت کنند. این مبارزه و این فرهنگ، فرهنگ از بین بردن رژیم صهیونیستی دوام دارد و ان شاالله این توفیق برای همه مسلمان ها حاصل خواهد شد و این غده سرطانی با توفیق پروردگار متعال نابود خواهد گردید.

                                                                             ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم

                                                                                  حسین نوری همدانی

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین