کد خبر: 113920571
تاریخ انتشار: چهارشنبه 07 تير 1396
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » امروز عده ای به اسم آزادی پیگیر دیکتاتوری هستند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

کسی حق ندارد زبان منتقد را ببندد. افراد در فضای سیاسی کشور باید تحمل شنیدن صدای مخالف را لااقل در یک درجاتی داشته باشند.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:
امروز عده‌ای به اسم آزادی پیگیر دیکتاتوری هستند

حجت الاسلام پژمانفر در گفتگو با خبرنگار «قاصدنیوز» در پاسخ به سوالی پیرامون فضاسازی‌های اخیر طرفداران دولت علیه میثم مطیعی گفت: دولت باید تلاش کند به جای آنکه فضاهای سیاسی را دنبال کند، به اولویت‌ها بپردازد. دولت در چهار سال گذشته نیز علارغم انتظارات فقط به مباحث سیاسی پرداخت و در سیاست خارجی نیز با دیپلماسی لبخند نتوانستند کاری برای مردم انجام دهد لذا امروز وقت آن است که به دغدغه‌های مردم بپردازند.

 

وی افزود: این بحث‌هایی که در روز عید فطر به وجود آمد نیز حرکتی سیاسی و یک نوع فرار رو به جلو برای عدم پاسخگویی به انتظارات مردم است.

 

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت در 4 سال گذشته آب و نان و زندگی و همه مسائل را بند به برجام کرد و امروز اگر کسی انتقادی به برجام داشته باشد انگار همه داشته‌های آنها در 4 سال گذشته را در معرض انتقاد قرار داده است.

 

پژمانفر افزود: کسی حق ندارد زبان منتقد را ببندد. افراد در فضای سیاسی کشور باید تحمل شنیدن صدای مخالف را لااقل در یک درجاتی داشته باشند. امروز عده‌ای به اسم آزادی پیگیر دیکتاتوری هستند و نمی‌گذارند کسی دیدگاه مخالفی داشته باشد.

 

وی ادامه داد: تعجب از کسانی است که در 8 سال دولت گذشته نه تنها انتقاد، بلکه فحاشی کردند اما امروز تحمل انتقادهای حداقلی را هم ندارند. اینها برای شناخت مردم بسیار مفید خواهد بود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین