کد خبر: 114108870
تاریخ انتشار: پنجشنبه 08 تير 1396
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » آیت الله علم الهدی: شهردار مشهد زحمات زیادی را در دوره فعلی مدیریت شهری متحمل شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سید صولت مرتضوی، شهردار مشهد در این دوره از مدیریت شهری مشهد زحمات فراوانی متحمل شد و با این اقدامات در دل های متدینین شهر قرار گرفت.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:

به گزارش «قاصدنیوز»، آیت‌الله سید احمد علم الهدی در آیین آغاز عملیات اجرایی مسجد، کتابخانه و مدرسه علمیه امام صادق (ع) با اشاره به کلمه طیبه در قرآن کریم اظهار داشت: طیبه به معنای ایجاد نهاد و جریان بزرگ برای همه زمان‌ها است.

 

وی افزود: کلمه طیبه به معنای یک نهاد بزرگ است و ملاک طیبه بودن آن نهاد، ثمره داشتن آن در همه زمان‌ها و شرایط مختلف است و لازمه این نهاد عظیم این است که انسان‌ها به وجود آمده از آن به درد اسلام برسند و این مدرسه علمیه نیز در همین راستا کانون انسان‌سازی خواهد بود.

 

آیت الله علم الهدی تصریح کرد: برای ساخت و راه‌اندازی این مرکز نیز باید حداکثر سرعت لحاظ شود و به‌نظر من شروع کار با احداث مسجد آغاز شود و شهرداری مشهد نیز براساس ساخت نهضت مسجد‌سازی به این امر بر‌اساس نظر شورای ‌شهر کمک کند.

 

نماینده ولی‌‌‌فقیه در استان خراسان‌رضوی با بیان اینکه مقام معظم رهبری تأکید بر احداث 5 مرکز و حوزه علمیه در مناطق حاشیه شهر مشهد داشتند، بیان کرد: احداث این حوزه‌های علمیه، فضای فرهنگی حاشیه شهر را با توجه به حضور روحانیون تغییر می‌دهد.

 

امام‌جمعه مشهد در پایان عنوان کرد: سید صولت مرتضوی، شهردار مشهد در ‌این دوره از مدیریت شهری مشهد زحمات فراوانی متحمل شد و با این اقدامات در دل‌های متدینین شهر قرار گرفت.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین