کد خبر: 114461747
تاریخ انتشار: شنبه 10 تير 1396
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » تجمع اعتراضی ۳۰۰ نفر از کارمندان مخابرات خراسان رضوی/ مخابرات زیر بار اجرای قانون نمی رود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

۳۰۰ نفر از کارمندان مخابرات خراسان رضوی در اعتراض به عدم توجه به مطالباتشان در مقابل اداره کل کار این استان تجمع کردند.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:

به گزارش «قاصدنیوز»، 300 نفر از کارمندان مخابرات خراسان رضوی از صبح امروز در مقابل اداره کل کار و امور اجتماعی استان به‌منظور پیگیری مطالبات خود تجمع کردند.

 

نماینده کارمندان معترض مخابرات در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، با بیان این‌که مخابرات مشهد حدود ۱۴ روز است که تعطیل‌شده و بدون کارمند فعالیت می‌کند، اظهار کرد: برای احقاق حقوق خود جمع شده‌ایم و برای تحقق آن تلاش می‌کنیم.

 

وی در مورد علت تجمع کارمندان مخابرات استان نیز گفت: عدم احقاق حق‌وحقوق کارمندان، اجرا نشدن طرح طبقه‌بندی مشاغل و نبود امنیت شغلی، از علل تجمع اعتراضی کارمندان مخابرات است.

 

نماینده کارمندان معترض در مورد طرح طبقه‌بندی مشاغل عنوان کرد: این طرح به‌طور قانونی باید از سال ۹۱ توسط مخابرات اجرا می‌شد اما تاکنون اقدامی در مسیر اجرایی شدن این قانون صورت نگرفته است.

 

وی گفت: با شکایت کارمندان مخابرات، در اسفند سال گذشته از سوی قاضی حکم مبنی بر الزام اجرای این طرح صادر شد.

 

این کارمند مخابرات ادامه داد: علی‌رغم صدور حکم قاضی مبنی بر اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل، مخابرات زیر بار اجرای آن نمی‌رود.

 

گفتنی است، پیش‌ازاین نیز تجمعات مشابهی از سوی کارمندان معترض مخابرات خراسان رضوی شکل‌گرفته بود که با توجه به عدم تحقق خواسته آنان و بی‌توجه به مطالبات کارمندان مخابرات، این تجمع‌ها ادامه‌دار شده است.

 

منبع: فارس

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین