کد خبر: 116565622
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » ۱۰ گروه جهادی در استان بوشهر آغاز به کار کردند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: در سال جاری تا کنون ۳۵ گروه جهادی در استان بوشهر اعلام آمادگی و ۱۰ گروه در حال حاضر شروع به کار کرده اند که در بیش از ۵۰ روستای کم برخوردار فعالیت خواهند کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

علی رحیمیان، مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان بوشهر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، با بیان اینکه خدمات رسانی عمومی از برکات انقلاب شکوهمند اسلامی و برگرفته از آیات قرآن و نگاه ویژه حضرت امام خمینی(ره) به مقوله توجه به اقشار ضعیف جامعه است، گفت: ماهیت کار اردوی جهادی محرومیت زدایی و رفع مشکلات و معضلات محرومین و مستضعفان طبق گفتمان انقلاب اسلامی است.

 

وی افزود: دانشجویان جهادگر انقلابی با حضور در اردوهای جهادی می توانند صدای محرومین و مستضعفین را به گوش مدیرانی که از محل کارشان خارج نمی شوند، برسانند و علاوه بر آن فرهنگ محرومیت زدایی و روحیه سازندگی و امید را در جوانان و مردم منطقه نهادینه می کنند و مسئولین بهتر است از دانشجویان بیاموزند.

 

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان بوشهر بیان داشت: یکی دیگر از اهداف جهادی سازندگی عمرانی، فرهنگی، علمی و بهداشتی در منطقه است که دانشجویان در همه این عرصه ها خوش درخشیده اند.

 

وی تصریح کرد: در سال جاری تا کنون ۳۵ گروه جهادی در استان بوشهر اعلام آمادگی و ۱۰ گروه در حال حاضر شروع به کار کرده اند که در بیش از ۵۰ روستای کم برخوردار فعالیت خواهند کرد.

 

رحیمیان ادامه داد: اقتصاد مقاومتی و کسب و کارهای کوچک خانگی یکی دیگر از عرصه هایی است که دانشجویان جهادی به آن اهتمام ویژه دارند.

 

وی بیان داشت: مهمترین و اولین هدف اردوهای جهادی خودسازی است؛ و دانشجویان تمرین از خود گذشتگی می کنند و این گذر از خود و اجابت حق بزرگ‌ترین و مقدس‌ترین غنیمتی است که از این سفر برای آنها می‌ماند.

 

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان بوشهر در پایان خاطرنشان کرد: دانشجویان جهادگر امروز، مدیران فردا خواهند بود، آنها امروز با مشکلات و دردهای نشنیده و نگفته محرومین آشنا می شوند تا در فردایی بهتر بتوانند در جهت رفع این محرومیت ها گامی موثر بردارند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین