کد خبر: 116565624
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » دختران دانشجو به صورت هوایی به عتبات اعزام می شوند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اعلام کرد: تمام گروه های دانشجویان دختر به صورت هوایی به عتبات اعزام خواهند شد.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، محمد زارع در خصوص مدت زمان اقامت دانشگاهیان در عراق گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده زائرین سه شب در نجف اشرف، سه شب در کربلای معلی و یک شب هم در کاظمین اقامت خواهند داشت.

 

وی افزود: طول مدت سفرهای هوایی یک هفته و در سفرهای زمینی حدود ۹ روز (به نسبت دوری و نزدیکی به مرز) است که در هر دو صورت زائرین یک هفته در شهرهای مقدس کشور عراق اقامت خواهند داشت.

 

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خاطرنشان کرد: زائرین دانشگاهی به شهرهای مقدس نجف اشرف، کربلای معلی و کاظمین مشرف می شوند. زیارت سامراء نیز با تصمیم سازمان حج و زیارت است و اگر شرایط فراهم باشد، دانشگاهیان تمامی کاروان ها به این شهر مقدس هم اعزام می شوند.

 

وی در خصوص تفاوت پرواز به بغداد و نجف نیز گفت: پروازهای هوایی بخشی به مقصد نجف و بخشی بغداد خواهد بود که پروازهای بغداد ابتدا به کاظمین، کربلا و بعد به نجف اعزام می شوند و پروازهای نجف، ابتدا نجف، کربلا و سپس به کاظمین مشرف می شوند.

 

زارع ادامه داد: گروه های زمینی هم ابتدا به نجف اشرف و سپس کربلای معلی و بعد هم به کاظمین اعزام می شوند نکته قابل توجه آن است که تمامی گروه های دختران به صورت هوایی اعزام خواهند شد فقط در چند استان مرزی به طور محدود کاروان زمینی برای دختران داریم.

 

گفتنی است؛ اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات در هفدهمین دوره از مرداد ماه آغاز و تا آبان ماه ادامه خواهد یافت. ثبت نام دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات عالیات از ۱۰ تیرماه در سایت لبیک آغاز شده است و تا ۲۲ تیرماه در در سایتwww.labbayk.ir ادامه خواهد داشت.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین