کد خبر: 116565628
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » امیدوارم سخنان اخیر روحانی در تمجید موشکی برای مصادره دستاوردهای سپاه نباشد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

امیدوارم سخنان اخیر روحانی در دفاع از موشک برای مصادره دستاوردهای سپاه نباشد و وی نیز مثل بسیاری از افراد به این نتیجه رسیده باشد که امکان مذاکره بدون موشک در دنیای امروز وجود ندارد!

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، یادداشت دانشجویی؛ *باصحبت های اخیر رئیس جمهور باید گفت امروز دنیا دنیای موشک ها بود نه دنیای گفتمان.

 

بعد از حوادث تروریستی تهران و ملموس شدن سایه جنگ برای ایرانیان بود که سپاه بار دیگر با پاسخ مقتدرانه خود به متجاوزان پاسخ محکمی به دشمنان خارجی داد. در این بین اقدام سپاه اهمیت اقتدار نظامی را به عده ای در داخل نیز گوشزد کرد.

 

روحانی با وجود نقدهای پی در پی به موشک پرانی های سپاه در دوران انتخابات، در صحبت های اخیر خود دائما قصد دارد افتخار پیروزی سپاه در موشک پرانی را به نام خود بزند.

 

یک روز می گویند دستور حمله را ما صادر کردیم. روز دیگر نیز می گوید حمایت مالی سپاه با دولت است و پول آن را ما تامین می کنیم و توان سپاه در دولت ما بیشترین افزایش را داشت.

 

در این که سپاه از چه کسی دستور می گیرد شکی نیست؛ چراکه فرماندهان سپاه آشکار بیان کردند که از چه کسی دستور می گیرند.

 

این هم بماند که بودجه سپاه و نیروهای نظامی در دولت روحانی کاهش یافته است.

 

اما آنچه از این تناقضات در سخنان قبل و بعد انتخابات رئیس جمهور مشخص است این است که دنیای امروز دنیای گفتمان مدنظر دولت نبود.

 

دنیای امروز دنیای موشک هاست.


دنیای امروز جاییست که کدخدایان آن در ظاهر دم از گفتمان و مبارزه با تروریسم می زنند و درپشت پرده از تروریسم حمایت می کنند.


دنیای امروز دنیایی است که به اسم گفتمان، صنعت هسته ای شما را تضعیف می کنند و وقتی کارشان حل شد آنچه وعده داده بودند را با وقاحت تمام نقض می کنند.

 

در چنین دنیایی اگر موشک نباشد حتی نمی توانید پای میز مذاکره بنشینید!

 

امیدوارم سخنان اخیر وی در حد ژست دفاع از موشک برای مصادره دستاوردهای سپاه نباشد و  روحانی هم مثل بسیاری از افراد به این نتیجه رسیده باشد که امکان مذاکره بدون موشک در دنیای امروز وجود ندارد!

ابوالفضل محمدی- دبیر جامعه اسلامی دانشگاه زنجان

انتشار یادداشت‌های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط «خبرگزاری دانشجو» نیست و صرفاً منعکس کننده نظرات گروه‌ها و فعالین دانشجویی است

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین