کد خبر: 116569973
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » فردا؛ آخرین مهلت اعلام علاقمندی به شرکت در آزمون عملی رشته های هنر کنکور
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش گفت: داوطلبان کنکور سراسری در گروه آزمایشی هنر تا فردا مهلت دارند که فرم اعلام علاقمندی به شرکت در آزمون عملی رشته های هنر را تکمیل کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، حسین توکلی، مشاور عالی رئیس سازمان سنجش گفت: داوطلبان آزمون سراسری در گروه آزمایشی هنر علاقه‌مند به رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶، به منظور شرکت در آزمون عملی این رشته‌ها باید مطابق جدولی که در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است، نسبت به انتخاب حداکثر دو مجموعه از مجموعه‌های رشته‌های تحصیلی مربوط منحصراً به صورت اینترنتی اقدام کنند.

 

وی افزود: داوطلبان برای تکمیل فرم تا فردا پنج‌شنبه ۲۲ تیرماه فرصت دارند تا از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org اقدام کنند.

 

توکلی گفت: با توجه به اینکه پذیرش دانشجو در رشته‌های تحصیلی مورد نظر در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ به صورت متمرکز و با شرایط خاص صورت می‌پذیرد، داوطلبانی که به انتخاب یک مجموعه از مجموعه‌ رشته‌های تحصیلی ذیربط برای شرکت در آزمون عملی اقدام می‌کنند، باید مبلغ ۲۵۰ هزار ریال بابت هزینه آزمون عملی در هر یک از مجموعه‌های ذیل به صورت اینترنتی به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.

 

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: داوطلبان در صورتی که متقاضی و علاقه مند به شرکت در آزمون عملی دو مجموعه از مجموعه‌ رشته‌های تحصیلی موردنظر هستند باید نسبت به پرداخت مبلغ ۵۰۰ هزار ریال بصورت اینترنتی اقدام کنند.

 

شایان ذکر است، عدم اعلام علاقه‌مندی و عدم پرداخت هزینه آزمون عملی و عدم شرکت در جلسه آزمون در تاریخ تعیین شده به منزله عدم امکان پذیرش آنان در این رشته‌ها خواهد بود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین