کد خبر: 116569981
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » لانه های عنکبوتی داعش و النصره در سوریه فرو می ریزد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: پایگاه های دشمن در موصل و حلب فرو ریخت و به دنبال آن یکی پس از دیگری لانه های عنکبوتی داعش و النصره در سوریه فرو می ریزد.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سردار عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه در مراسم روز فرهنگ پهلوانی و ورزش‌های زورخانه‌ای با اشاره به اوضاع منطقه اظهار داشت: اینکه سوریه و عراق علیرغم نظرات همه کارشناسان و تحلیلگران سقوط نکرد، تنها به دلیل تلاش‌های دولت‌های این کشورها نبود بلکه حمایت‌ها و تلاش مردم ایران، مقام معظم رهبری و مجاهدت‌های رزمندگان اسلام به ویژه سردار قاسم سلیمانی نیز موثر بود. سردار سلیمانی فردی است که دوست و دشمن به او احترام می‌گذارد. 

 

وی افزود: پایگاه‌های دشمن در موصل و حلب فرو ریخت و به دنبال آن یکی پس از دیگری لانه‌های عنکبوتی داعش و النصره در سوریه فرو می‌ریزد.

 

عراقی ادامه داد: قوی‌ترین تحلیلگران عنوان می‌کردند که عراق و سوریه شش ماهه سقوط می‌کنند و همه برای تحقق آن بسیج شده بودند اما تلاش‌هایشان به نتیجه نرسید.

 

وی همچنین با تاکید بر وحدت در نهادهای مختلف کشور اظهار داشت: مقام معظم رهبری نماد وحدت در کشور هستند، لذا همه می‌بایست بر محوریت و پشت سر ولایت فقیه حرکت کنند تا به انقلاب و اسلام آسیبی وارد نشود. چنانچه این مهم به هر دلیلی خدشه‌دار شود به اسلام آسیب وارد می‌شود.

 

عراقی درخصوص همکاری دولت و سپاه اظهار داشت: سپاه از گذشته تا به امروز همواره کمک‌کار دولت بوده است و اکنون نیز این رویه ادامه دارد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین