کد خبر: 116578760
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » سقوط موشک در شمال شرق کربلای معلی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

منابع آگاه در پلیس کربلای معلی از شلیک یک موشک از سوی منطقه ای در شمال این شهر به سوی یک مدرسه در شمال شرق کربلا خبر دادند.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، یک منبع آگاه در پلیس کربلاء از سقوط یک موشک در محله «7 نیسان» واقع در شمال شرق این شهر خبر داد.

 

این منبع که خواست نامش فاش نشود، در گفت‌وگو با «السومریه نیوز» اظهار داشت: منبع شلیک این موشک و میزان خسارات وارده احتمالی مشخص نیست.اما خودروهای پلیس و امدادرسان به سوی محل هدف‌گیری شده حرکت کرده‌اند.

 

لحظاتی پس از انتشار این خبر، یک منبع دیگر در پلیس کربلای معلی گفت که نیروهای امنیتی موفق شدند، مکان شلیک این موشک را شناسایی کنند.

 

بر اساس این گزارش، موشک مذکور از منطقه «الحامیه» واقع در بخش «المسیب» در شمال کربلا شلیک شده است و به یک مدرسه در نزدیکی بیمارستان منطقه 7 نیسان اصابت کرده است اما خوشبختانه این اقدام، تلفات جانی به همراه نداشته و صرفا خسارات مالی به بار آورده است.

 

هنوز هیچ طرفی مسئولیت این اقدام را برعهده نگرفته است.

 

استان کربلاء واقع در 100 کیلومتری جنوب بغداد، یکی از استانهای امن عراق به شمار می‌رود اما هر از گاهی، اقداماتی خشونت‌بار در این استان علیه شهروندان و نیروهای امنیتی صورت می‌گیرد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین