کد خبر: 116583086
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » روحیه نقد و انتقاد پذیری را افزایش دهید/ افراط و تندروی را کنار بگذارید
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مسئول سابق معاونت فرهنگی دانشگاه امام خمینی(ره) در واکنش به حواشی گروه علوم سیاسی خطاب به رئیس دانشگاه در کانال تلگرامی خود نوشت: بنده به ماوقع در گروه علوم سیاسی در این ایام کاری ندارم و شخصا احترام زیادی برای اعضای آن گروه قائلم؛ اما سخن مدیر گروه مبنی بر تهدید دانشجویانی که ظاهرا نامه ای در انتقادات به برخی عملکردها داشته اند را شایسته نمی دانم.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو،‌ جهان‌بین، مسئول سابق معاونت فرهنگی دانشگاه امام خمینی(ره) در واکنش به حواشی گروه علوم سیاسی دانشگاه بین المللی قزوین خطاب به رئیس دانشگاه در کانال تلگرامی خود نوشت: بنده به ماوقع در گروه علوم سیاسی در این ایام کاری ندارم و شخصا احترام زیادی برای اعضای آن گروه قائلم؛ اما سخن مدیر گروه مبنی بر تهدید دانشجویانی که ظاهرا نامه‌ای در انتقادات به برخی عملکردها داشته اند را شایسته نمی‌دانم.


این سخن در آستانه شروع دولت جدید، معنادار است.

 

افراط و تندروی هر چند، چند صباحی کارها را پیش ببرد؛ اما امروز بی شک فردایی دارد و چرخه معیوب تهدید صاحبان قدرت، آنهایی که قدرتی ندارند، جامعه را در مسیر قهقرا قرار می دهد.


اجازه ندهید دانشجویی احیانا مورد ظلم قرار گرفته و یا فضای خفقان در گروهی که باید مظهر آزاداندیشی باشد، شکل گیرد.

 

مدیر گروه علوم سیاسی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) در تازه ترین مطلب خود مجدد با تهدید یک دانشجو هشدار داده هر درسی که این فرد در ترم آینده با وی اخذ نماید آن را حذف خواهد کرد.

 

چندی پیش جمعی از دانشجویان علوم سیاسی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین در نامه‌ای خطاب به ریاست دانشکده علوم اجتماعی این دانشگاه از روندهای مستمر غیر علمی و بی‌عدالتی و اتخاذ تصمیمات گانگستری و عدم رعایت قوانین وزارت علوم و برخوردهای تبعیض آمیز ابراز نارضایتی کردند.

 

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین