کد خبر: 116599765
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » توضیح سخنگوی خانه سینما در مورد پیگیری قاچاق فیلم «عصبانی نیستم»
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

خانه سینما توضیحاتی مبنی بر اقدامات قانونی انجام شده در خصوص قاچاق فیلم های سینمایی ارائه داد.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، پیرو نشست رسانه‌ای هیأت مدیره خانه سینما و با توجه به اینکه بعضا گزارشات منتشر شده در مورد پیگیری‌های خانه سینما در خصوص قاچاق فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» به صورت مختصر و ناقص منعکس شده، ارائه توضیحات زیر ضروری است:

 

برابر آنچه که توسط اعضای هیأت مدیره در این نشست مطرح شد، خانه سینما وظیفه دارد از سازندگان هر فیلمی که به صورت قاچاق به بازار راه پیدا می‌کند، حمایت کند.

 

در این نشست رئیس هیأت مدیره خانه سینما تصریح کردند: پس از اقداماتی که در مورد قاچاق فیلم «گشت2» از طریق فرمانده محترم انتظامی تهران بزرگ و پلیس فتا صورت گرفت، برای فیلم «عصبانی نیستم» هم اقدام شد و خانه سینما در اسرع وقت این مسئله را به ناجا منعکس کرد و ناجا خواستار نامه شکایت شد.

 

علی قائم مقامی در ادامه جلسه اظهار داشت: شکایت مطرح شده از سوی آقای درمیشیان توسط خانه سینما به نیروی انتظامی ارسال تا اقدامات قانونی در این خصوص صورت گیرد و هم اکنون موضوع در حال پیگیری است. این مسئله را من شخصاً همان زمان به آقای درمیشیان اعلام کردم و ایشان گفتند ظرف یکی دو روز آینده پیگیری می‌کنم. تأکید می‌کنم برابر توافق صورت گرفته با فرمانده محترم انتطامی تهران بزرگ در خصوص مبارزه با قاچاق احتمالی فیلم، خانه سینما به عنوان جامعه اصناف سینمای ایران در ابتدا اعلام شکایت می‌کند و پیگیری‌های بعدی به عهده شخص شاکی و مالک فیلم است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین