کد خبر: 116599778
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » تیراندازی در آمریکا ۱۶ کشته و ۳۶ زخمی بر جا گذاشت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

در ۵۰ مورد تیراندازی گزارش شده در بیست و چهار ساعت گذشته در ایالت های مختلف آمریکا دست کم ۱۶ نفر کشته و ۳۶ نفر زخمی شدند.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو  به نقل از مرکز ثبت آمار خشونت های تسلیحاتی در آمریکا در 50 مورد تیراندازی گزارش شده در بیست و چهار ساعت گذشته در ایالت های مختلف آمریکا دست کم 16 نفر کشته و 36 نفر زخمی شدند.

 

به گزارش مرکز ثبت آمار خشونت های تسلیحاتی در آمریکا، در یکی از موارد گزارش شده در ایالت جورجیا در پی تیراندازی در آتلانتا، دو نفر زخمی شدند . پلیس 5 نفر را در ارتباط با این تیراندازی بازداشت کرده است. در یک مورد تیراندازی در ایالت میسوری در سنت لوئیس، سه نفر زخمی شدند. پلیس سنت لوئیس اعلام کرد عاملان از داخل خودرو اقدام به تیراندازی به سرنشینان خودروی دیگر کردند. دو مورد تیراندازی در ایالت مریلند در شبانه روز گذشته گزارش شده است که در نتیجه آنها یک نفر کشته شد و دو تن دیگر زخمی شدند. چهار مورد تیراندازی در ایالت ایلینوی در بیست و چهار ساعت گذشته نیز دو کشته و یک زخمی برجای گذاشته است. 4 مورد از تیراندازی های ثبت شده در 24 ساعت گذشته قربانی (کشته یا زخمی) نداشته است.

 

به گزارش مرکز ثبت خشونت های تسلیحاتی در آمریکا و باتوجه به گزارش های دریافتی ، 107 مورد تیراندازی در بیست و چهار ساعت منتهی به یکشنبه در شهرها و ایالت های مختلف آمریکا رخ داده است که در نتیجه آنها دست کم 20 نفر کشته و 70 نفر زخمی شدند.

 

بر این اساس طی 48 ساعت گذشته در آمریکا 157 مورد تیراندازی در آمریکا به ثبت رسیده است که در نتیجه آنها 36 نفر کشته 106 نفر زخمی شدند. 
 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین