کد خبر: 118407788
تاریخ انتشار: یکشنبه 25 تير 1396
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » کار فرماندار فقط جوسازی و مسموم کردم فضاست/ هر موقع توانستید خط 3 را راه اندازی و خط 4 را آغاز کنید آن وقت حرف بزنید
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

هیئت رئیسه متنی را آماده کند و پاسخ حرف های فرماندار را بدهد. مردم بعد از 4 سال مقایسه خواهند کرد که این شورا بهترکار کرده، یا شورایی که از همان ابتدا شروع به سر و صدا و جوسازی کرده است.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:
کار فرماندار فقط جوسازی و مسموم کردم فضاست/ هر موقع توانستید خط 3 را راه‌اندازی و خط 4 را آغاز کنید آن‌وقت حرف بزنید

به گزارش «قاصدنیوز»، نخعی راد عضو شورای شهر مشهد روز گذشته در جلسه علنی این شورا در تذکری اظهار داشت: بر اساس آنچه در روزنامه‌ها و جراید نقل شده، فرماندار مشهد گفته است که اقدامات شورای شهر و شهرداری در این مدت موجب گسست در شهر مشهد شده که احتمالاً نظرشان گسست اجتماعی است.

 

وی افزود: درخواستم این است که هیئت رئیسه شورا پاسخ این مطالب را بدهند که اقدامات ما، مثلاً در حاشیه شهر که با تأیید نماینده محترم ولی فقیه، شیب خدمت را به سمت حاشیه بردیم موجب گسست است؟ یا اقداماتی از قبیل افزایش سرانه فضای سبز و راه اندازی خط 2 و آغاز خط 3 قطار شهری موجب گسست است؟ با این که دولت کمک نکرده، اتوبوس‌ها را تهیه کردیم و اقدامات زیادی را انجام دادیم کدام یک موجب گسست در شهر شده است؟

 

عضو شورای شهر مشهد تاکید کرد: هیئت رئیسه پاسخی بدهند تا فرماندار این مطالب را ادامه ندهد و اگر ادامه بدهد بداند که پرهزینه است و نمی‌تواند مطالبی بی حساب را در این شرایط بگوید و ما هم پاسخ ندهیم، اگر این مطالب به نقل از وی نوشته شده و مربوط به ایشان نیست تکذیب کند.

 

نخعی راد ادامه داد: دوستان بدانند دوره بعد هم شورایی هست و بعد از این حرف‌ها و سر و صداها پایان دوره آن‌ها را هم خواهیم دید. این دوره خط دو قطار شهری راه اندازی و خط 3 نیز آغاز بکار کرد، آن‌ها اگر توانستند خط 3 را راه اندازی کنند و خط 4 را هم آغاز کنند بعد حرف بزنند. هنوز چیزی نشده، این همه صحبت‌های منفی می‌کنند.

 

وی تصریح کرد: آقای فرماندار نیز به جای این که بی طرف باشد این گونه زشت و زننده از این همه خدمت انتقاد می‌کند و این که شورا بزرگوارانه چشم پوشی می‌کند خوب نیست، گرچه بزرگواری شما را مردم درک می‌کنند و این که به این حرف‌ها توجه نمی‌کنید نشان می‌دهد که از نظر ما حرف‌ها ارزش ندارد و گوینده هم ارزش ندارد، اما این دلیل نمی‌شود که مردم مطلع نشوند.

 

عضو شورای شهر چهارم خاطرنشان کرد: هیئت رئیسه متنی را آماده کند و پاسخ حرف‌های فرماندار را بدهد. مردم بعد از 4 سال مقایسه خواهند کرد که این شورا بهترکار کرده، یا شورایی که از همان ابتدا شروع به سر و صدا و جوسازی کرده است.

 

وی افزود: این دوره چند برابر دوره‌های دیگر کار شده و یقین دارم که با این جهت گیری اقدامات ما هم چنان شاخص خواهد ماند و بعید می دانم بتوانند خط 3 را افتتاح کنند، چه رسد به حفاری خط 4، ولی به این آقای فرماندار که در حمایت از آنها سینه چاک کرده و علیه افرادی که زحمت کشیده‌اند حرف می زند باید پاسخ داده شود تا همه بدانند که این فرد (فرماندار) در این جایگاه فقط هدفش کارسیاسی و جو سازی و مسموم کردن صحنه است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین