کد خبر: 118823894
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » افزایش اضطراب و افسردگی شدید در میان بیکاران انگلیسی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

شورای روانپزشکان انگلیس اعلام کرد اصلاحات دولت در زمینه پرداخت های رفاهی موجب افزایش اضطراب و افسردگی شدید شده است زیرا کاهش این پرداخت ها بر بهداشت روانی اثری مخرب دارد.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

به گزارش گروه بین الملل  خبرگزاری دانشجو  سیاست های سختگیرانه ریاضت اقتصادی در انگلیس موجب اضطراب شده است. 

 

روزنامه ایندیپندنت چاپ انگلیس نوشت: «شورای روانپزشکان انگلیس» اعلام کرد اصلاحات دولت در زمینه پرداخت های رفاهی موجب این افزایش اضطراب و افسردگی شدید شده است زیرا کاهش این پرداخت ها بر بهداشت روانی اثری مخرب دارد.

 

بررسی جدید سازمان ملی بهداشت انگلیس درباره مراجعان به پزشکان عمومی نشان می دهد پانزده و دو دهم درصد از بیکاران، مارس 2017 گفتند اضطراب یا افسردگی شدید دارند.

 

این رقم که ژوئن 2013، ده و یک دهم درصد بوده، از آن زمان به طور منظم افزایش یافته است. این میزان افزایش اضطراب یا افسردگی شدید در میان بیکاران، از میزان افزایش ابتلاء افراد دیگر در انگلیس بیشتر است. موارد اضطراب یا افسردگی شدید در میان مردم انگلیس در مدت مشابه، بیست درصد افزایش یافته است.

 

جانت ویتس مدیر اجرایی شورای روانپزشکان انگلیس گفت:«تاثیر مخرب کاهش یا قطع مزایای اجتماعی به خانواده های دارای فرزند با توجه به تورم در انگلیس و نیز کاهش پرداخت مزایا به معلولان، موجب وارد آمدن فشار مالی و روحی وحشتناکی به آنها می شود.»

 

دولت انگلیس از آوریل 2016 با وجود تورم فزاینده که ماه گذشته به دو و نه دهم درصد رسید، قطع چهار ساله مزایای اجتماعی را به اجرا در آورده است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین