کد خبر: 118823911
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » آنتا و ستایش و ماجرای قورباغه در حال پخت!
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

انچه برای ستایش و آتنا روی داد و اتفاقی که در مترو شهرری افتاد را باید در بستر آسیب های فرهنگی و اجتماعی بررسی کرد و اینها فقط اتفاقاتی است که رسانه ای شده و چه بسا وقایع دیگری شبیه اینها که روی می دهد ولی رسانه ای نمی شود.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو؛ امیر وجدانی، معروف است که اگر قورباغه را به یک باره در آب جوش بیاندازند فورا عکس العمل نشان داده و برای نجات خود تلاش می کند اما اگر در آب سرد بیاندازند و زیر آن شعله ای بگذارند و آب کم کم گرم شود  و به حد جوش برسد قورباغه عکس العملی نشان نخواهد داد تا اینکه جان خود را از دست بدهد.


سالهاست دلسوزان و فعالان عرصه فرهنگی اجتماعی از بی برنامگی در این حوزه شکایت می کنند و عواقب خطرناک آن را گوشزد می کنند.


آسیب های اجتماعی بروز و ظهور نقایص فرهنگی در کشور است.عیب و ایرادهایی که در مدیریت فرهنگی کشور وجود داشته و دارد به علاوه کم کاری ها و دوباره کاری ها و خیلی دیگر از دلایل دست به دست هم داده و چند سالی که متاسفانه شاهد روی دادن وقایعی هستیم که در شان جامعه ایرانی اسلامی  نیست.


انچه برای ستایش و آتنا روی داد و اتفاقی که در مترو شهرری افتاد را باید در بستر آسیب های فرهنگی و اجتماعی بررسی کرد و اینها فقط اتفاقاتی است که رسانه ای شده و چه بسا وقایع دیگری شبیه اینها که روی می دهد ولی رسانه ای نمی شود.انگار جامعه ما  که به دردهای فرهنگی و اجتماعی دچار شده و چاره اساسی برای رفع آنها نمی شود در حال تجربه دوران جدید و دردناکی است که وقایع این روزها شاید بارها و بارها تکرار شود. آیا وقت در اولویت گذاشتن عملی و البته علمی مباحث فرهنگی و اجتماعی نرسیده است؟

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین