کد خبر: 118828035
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » کسب لوح زرین اولین جشنواره ملی عمران سلامت کشور توسط دانشگاه علوم پزشکی شاهرود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

در اولین جشنواره ملی عمران سلامت که با حضور روحانی، رئیس جمهور اسلامی ایران برگزار شد، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شاهرود موفق به دریافت لوح زرین جشنواره عمران سلامت شد.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در اولین جشنواره ملی عمران سلامت که با حضور روحانی، رئیس جمهور اسلامی ایران برگزار شد، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شاهرود موفق به دریافت لوح زرین جشنواره عمران سلامت شد.

 

در متن این لوح که با امضای سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  تهیه گردیده است  خطاب به سیدعباس موسوی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود  آمده است: توفیق خدمت خالصانه و عاشقانه برای ارتقای سطح سلامت انسان‌ها از نعمت‌های خداوند متعال است که نصیب بندگان خاص و مخلص می‌گردد و به یقین نظام سلامت همواره مدیون زحمات مدیران و متخصصانی همچون جنابعالی است که همت و تلاش خود را در خدمت گزاری به مردم و اعتلای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به کار گرفته اند.

 

بر خود لازم می‌دانم از زحمات دلسوزانه جنابعالی در اجرای پروژه‌های عمرانی طرح تحول نظام سلامت که زیربنای حرکتی چشم گیر را در نظام سلامت فراهم کرد، صمیمانه قدردانی نمایم و از درگاه الهی توفیق روز افزون تان در انجام خدمت بیش از پیش به مردم شریف ایران را مسئلت نمایم.

 

شایان ذکر است جشنواره «عمران سلامت» با رویکرد تقدیر از دست اندرکاران توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت، روز سه شنبه ۲۰ تیرماه ۹۶ با حضورحجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، جمعی از استانداران و همچنین رؤسای بیمارستان‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در سالن اجلاس سران در تهران برگزار شد.

 

در حاشیه این جشنواره، نمایشگاه دستاوردها و پروژه‌های عمرانی دانشگاه‌های علوم پزشکی و توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت در دولت یازدهم در قالب پوستر، بروشور، ماکت و تیزر به نمایش گذاشته شد که وزیربهداشت ومعاون توسعه وزیر از غرفه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بازدید و با مشاهده کلیپ دستاوردهای دانشگاه از اقدامات و دستاوردها وتوسعه صورت گرفته درحوزه عمرانی ابراز رضایت  کردند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین