کد خبر: 118836774
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » برترین کودکان و نوجوانان شاعر در جشنواره رضوی معرفی شدند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بهترین های مسابقه «شعرسرایی رضوی» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان به عنوان کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام معرفی شدند.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو؛ به نقل از  اداره‌ کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در این مسابقه، ۴هزار و ۲۰۳ نفر با ارایه ۵هزار و  ۴۵۵ اثر از مراکز فرهنگی و هنری کانون سراسر کشور شرکت کردند که از این تعداد ۴۱۱ اثر به دبیرخانه کشوری جشنواره رضوی ارسال شد.

 

در این بخش از جشنواره پانزدهم رضوی، ۹ اثر برگزیده و ۱۱ اثر به عنوان شایسته تقدیر شناخته شدند.

 

استان‌های خراسان رضوی با دو اثر و کرمانشاه با یک اثر برگزیدگان گروه‌های سنی اول ۷ تا ۱۰ سال، این مسابقه از جشنواره رضوی هستند.

 

در بخش شایسته تقدیر گروه‌های سنی اول نیز، استان‌های کرمان و هرمزگان با دو اثر، خوزستان، چهارمحال بختیاری، یزد و گیلان هر کدام با یک اثر، شناخته شدند.

 

در گروه‌های سنی دوم ۱۱ تا ۱۳ سال نیز، فارس و همدان هر کدام با یک اثر شایسته تقدیر این بخش هستند که این بخش برگزیده نداشت.

 

برگزیدگان گروه‌های سنی سوم ۱۴ تا ۱۷ سال نیز، خراسان رضوی، گیلان و هرمزگان هستند.

 

کرمانشاه، گلستان، خراسان رضوی و تهران نیز، به عنوان شایسته تقدیر گروه‌های سنی سوم شناخته شدند.

 

داوری بخش شعر پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) را حسین تولایی، مریم اسلامی و انسیه موسویان بر عهده داشتند.

 

آیین پایانی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(علیه‌السلام)، در روز جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶، هم‌زمان با ولادت این امام مهربانی در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

 

فراخوان کلی کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره امام رضا(ع) شامل بخش‌های فرهنگی (نشریه‌نگاری، کتاب‌سازی، کاردستی) ویژه‌ی کودک و نوجوان، (قصه‌گویی) ویژه‌ی بزرگ‌سال، ادبی (شعرسرایی) ویژه کودک و نوجوان (داستان‌نویسی) ویژه کودک و نوجوان و بزرگ‌سال و هنری (سرود، پویانمایی) ویژه کودک و نوجوان در پایگاه اطلاع رسانی کانون به نشانی www.kanoonnews.ir منتشر شده است.

 

اسامی کامل برگزیدگان بخش «شعر» کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(علیه‌السلام)، نیز در پایگاه خبری کانون منتشر شده است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین