کد خبر: 118836789
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » اقدام قوه قضائیه در رسیدگی به اتهامات حسین فریدون شایسته تقدیر است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: اقدام قوه قضائیه که رسیدگی به اتهامات برادر رئیس جمهور را در پیش گرفته، اقدام خوبی است؛ اما کافی نیست.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

مسعود رشید در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ضمن تقدیر از اقدام شجاعانه قوه قضائیه برای ورود به پرونده حسین فریدون، برادر رئیس جمهور گفت: با توجه به شائبه هایی که در مورد فریدون وجود داشته، انتظار این بود که قوه قضائیه به این شائبه ها زودتر رسیدگی کند.

 

عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با بیان اینکه اقدام قوه قضائیه از این جهت که رسیدگی به اتهامات برادر رئیس جمهور را در پیش گرفته، اقدام خوبی است؛ اما این کافی نیست، چون پروسه رسیدگی به این اتهامات خیلی طولانی شده است، افزود: پرونده مهدی هاشمی 12 سال در قوه قضائیه دست به دست شد و این در حالی است که پرونده اتهامات آقازاده ها و مسئولان باید زودتر از اینها رسیدگی شوند.

 

رشید با تاکید بر اینکه قوه قضائیه در برخورد با اتهامات مسئولان باید با قاطعیت بیشتری عمل کند، افزود: روند برخورد با آقازاده ها و مسئولان خطاکار در دوره آیت الله لاریجانی شروع شده و این اتفاق مبارکی است، اما اینکه رسیدگی به پرونده ها کند پیش می رود، دردناک است.

 

وی با اشاره به اینکه از هشت ماه پیش اتهاماتی نسبت به فریدون مطرح شده است، گفت: اگر از همان زمان به اتهامات فریدون رسیدگی می شد، قطعا همان موقع شاهد آثار مثبت آن بر جامعه بودیم؛ لذا باید در امور تسریع شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین