کد خبر: 118841185
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » اظهارات براتی در مورد قوانین جدید نقل و انتقالات فوتبال
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال در نشست خبری امروز خود به تشریح قوانین جدید نقل و انتقالاتی در فدراسیون فوتبال پرداخت.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو،احمدرضا براتی در نشست خبری که امروز برای تشریح قوانین جدید نقل و انتقالاتی در فدراسیون فوتبال برگزار شد اظهار کرد: نخستین مشکلی که ما در کمیته حقوقی با آن مواجه بودیم این است که اسامی اعضای کمیته در هیئت رئیسه دیر تصویب شد و به همین دلیل من نمی توانستم به تنهایی آیین نامه جدید را تصویب کنم.

 

او افزود: هر تحول مثبتی ممکن است با مقاومت همراه باشد و بحث حق فسخ نیز از همین گونه تحولات است، ما دقیقا این قانون را به همان کیفیتی که در قوانین بین المللی وجود دارد در مقررات خودمان آوردیم.

 

 رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال ادامه داد: در فوتبال ما باشگاه ها حقوق خود را به طور کامل دریافت نمی کنند و من به دلیل ملاحظاتی که وجود دارد به آنها اشاره نمی کنم. طبیعتا چنین باشگاه هایی که حقوق خود را دریافت نمی کنند از پایبندی به تعهداتشان نیز عاجز هستند.

 

 براتی در پایان تصریح کرد: بازیکنان و مربیان درست یا نادرست به واسطه قراردادی که با باشگاه ها می بندند باید حقوق خود را نیز دریافت کنند و هنگامی که قرارداد امضا شد، پرداخت نکردن مطالبات قابل توجیه نیست. مهم ترین تغییری که در قوانین جدید رخ داد بحث حق فسخ قرارداد بازیکنان و مربیان بود، هر چند میزان تغییرات به وجود آمده در قوانین بسیار زیاد است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین