کد خبر: 118841188
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » قراردادهایی را امضا می کنیم که بوی ترکمنچای می دهد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مسئول بررسی و تحلیل حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز با بیان اینکه در روزگار ما هنوز هم آمریکا بدعهد بوده و هست، گفت: ما ایرانی ها همیشه چوب اعتماد خود را می خوریم و هنوز قراردادهایی را امضا می کنیم که بوی ترکمنچای از پشت آن بیرون می آید.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

محمدجواد سرومند، مسئول بررسی و تحلیل حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو، با بیان اینکه در روزگار ما هنوز هم آمریکا بدعهد بوده و هست، گفت: ما ایرانی ها همیشه چوب اعتماد خود را می خوریم و هنوز قراردادهایی را امضا می کنیم که بوی ترکمنچای از پشت آن بیرون می آید.

 

وی افزود: آیا ما همان مردمانی هستیم که در جنگ تحمیلی همه به میدان آمدیم یا بوی غرب به تنمان خورده است که دلهایمان را به برجام و رفع تحریم ها دوخته ایم.

 

مسئول بررسی و تحلیل حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز خاطرنشان کرد: آیا تحریم ها رفع شد و آمریکا به تعهدهای خود پا برجا ماند یا که بازهم گزینه های میز خود را به ما نشان داد و آیا پس ازتایید آژانس بین‌المللی انرژی هسته‌ای تحریم های اروپا وامریکا برداشته شد یا کشتی های ما بصورت آزاد می توانند در دریاها تجارت کنند  یا  باز هم لنگرهاشان به تور تحریم ها گیر افتاده است؟

 

این فعال دانشجویی در پایان تصریح کرد: بیاییم باخودمان روراست باشیم؛ آیا برجام به نفع ما بود یا برنامه ای بود که ما را ازاهدافمان دورکند پس بیایید اقتصادی بسازیم از نوع مقاومتی که دیگر نیازی به توافق نداشته باشیم.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین