کد خبر: 118845533
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » «پدر یقیه سفیدان»
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بالاخره بعد از کش و قوس ها و رفت و آمدهای زیاد، بعد از اینکه مشخص شد که به اسم برادرش و با جعل صدایش کار می کرده و بعد از اینکه یقه سفید های نجومی گیر و نجومی خور را سفارش می کرد که در دولت مسئولیت بگیرند و سایه اش بر وزارتخانه های مختلف افتاده بود و حتی در مذاکرات هسته ای هم حضوری تاریخی داشت، امروز به دام افتاد.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، یادداشت دانشجویی؛* بالاخره بعد از کش و قوس ها و رفت و آمدهای زیاد ، بعد از اینکه مشخص شد که به اسم برادرش و با جعل صدایش کار می کرده و بعد از اینکه یقه سفید های نجومی گیر و نجومی خور را سفارش می کرد که در دولت مسئولیت بگیرند و سایه اش بر وزارتخانه های مختلف افتاده بود و حتی در مذاکرات هسته ای هم حضوری تاریخی داشت، امروز به دام افتاد.

 

این مهم نیست که این شخص چه کسی بوده و سابقه سیاسی خود و برادرش چه بوده است؛ اما از اینکه با مجرمان برخورد عادلانه شود و حق مردم بازگردانده بشود، مطمئنا خوشحال می‌شویم، چه این شخص برادر رئیس جمهور فعلی باشد و چه معاون رئیس جمهور سابق؛احتمالا از امروز باید منتظر تخریب بیشتر قوه قضاییه باشیم، خط مشی رسانه های دولتی و خارج نشین را که آوازه  عدالخواهیشان گوش جهانیان را کَر کرده است در این ایام خوب رصد بکنید، در این ایام دیگر خبری از هشتگ های عدالت طلبانه نمی زنند البته چهار سالی می شود که دیگر از این رسانه های صدایی در رابطه با برخورد با نجومی ها شِنُفته نمی شود و مدعیان عدالت طلبی و آزادی عوام فریبانه‌ سکوت می کنند و یا شاید به شاعر ،مداح و یا هنرمند دیگری را سوژه کنند.


منتظر برخورد ادامه دار با سایر نجومی بگیران و نجومی خواران از طرف قوه قضاییه هستیم.


حال با توجه به برخورد با پدر یقه سفیدان انتظار می رود برخورد با سایر عناصر فاسد دستگاه های مسئول در دستور کار قوه قضاییه قرار گرفته شود.


در این بین مردم و مخصوصا جنبش های دانشجویی اجازه نمی دهند که دستگیری و برخورد با عناصر قدرت و ثروت برای نظام هزینه بر شود و یا عده ای تهدید به اعلام جنگ بکنند و جلوی اجرای عدالت گرفته شود.

 

مهدی طرفی؛ مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز

انتشار یادداشت‌های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط «خبرگزاری دانشجو» نیست و صرفاً منعکس کننده نظرات گروه‌ها و فعالین دانشجویی است.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین