کد خبر: 118849864
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » پاسخ به مطالبات رهبری را در صدر اولویت های خود قرار داده ایم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه گفت: برنامه های متنوعی در حوزه های مختلف برگزار کرده ایم که با استقبال خوب دانشجویان مواجه شدیم؛ ادامه برنامه ها را با همان قوت و با رویکرد پاسخ به مطالبات مقام معظم رهبری در پیش خواهیم گرفت.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

محمد احسان امیر بیگی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، در خصوص برنامه های این تشکل دانشجویی در رابطه با برجام گفت: برگزاری کرسی آزاد فکری و نشست های مختلف با حضور فعالین سیاسی کشوری از جمله اقدامات ما برای روشن سازی معاهده برجام در بین دانشجویان بود.


وی ادامه داد: کرسی آزاد فکری که در اردیبهشت ماه برگزار کردیم، منشا روشنگری های بسیاری پیرامون این توافق مبهم شد و در آخر دانشجو های زیادی راجع به این معاهده توجیه شده و محاسن و معایب آن را دریافتند؛ این اقدام البته با برخی بداخلاقی ها مواجه شد و ما حتی برای بنر هایمان هم دچار مشکلاتی شدیم.

 

امیر بیگی تصریح کرد: تشکل بسیج دانشجویی همچنین در ایام پر التهاب انتخابات و در بحبوحه بحث شهید و جلاد با اکران فیلم ماجرای نیمروز در ابهام زدایی از اقدامات نفرت بار منافقین در دهه شصت تلاش کرد که خوشبختانه با استقبال بسیار خوب دانشجویان همراه شد.


وی با اشاره به برگزاری اردو های جهادی در شهریور ماه پیش رو بیان داشت: در شهریور ماه سال جاری بنا داریم برای اولین بار به شکل هوشمندانه با تفکیک وستاهای محروم، اقدامات جهادی خود را در حوزه مختلف نظیر عمرانی، فرهنگی، آموزشی و بهداشتی تقسیم بندی کرده و گروه ها ا جداگانه به هرکدام از این مناطق اعزام کنیم. این کار در راستای کاهش هزینه های ولو اندک اردو های جهادی و اجرای اقتصاد مقاومتی صورت میگیرد.


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه در پایان گفت: برای پاسخگویی به مطالبات رهبری از دانشجویان در سال تحصیلی پیش رو برنامه های خوبی داریم که با تکیه بر تجاب ادوار گذشته بسیج دانشجویی در راه اجرایی کردن آنها قدم خواهیم برداشت.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین