کد خبر: 118849867
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » رئیس جمهور صداقت و تخصص را همراه با تقوا ملاک اصلی خود برای تعیین وزرا قرار دهد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل گفت: از رئیس جمهور می خواهیم صداقت و تخصص را همراه با تقوا ملاک اصلی خود برای تعیین وزرا قرار دهد.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

محمد جواد عمرانی، مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو، گفت: از رئیس جمهور می خواهیم صداقت و تخصص را همراه با تقوا ملاک اصلی خود برای تعیین وزرا قرار دهد.

 

وی افزود: متاسفانه در دولت یازدهم کمتر به این مسئله توجه شد و به همان علت بود که مسائل و مشکلاتی مضاف بر مشکلات کشور به وجود آمد.

 

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل تصریح کرد: وی باید از وجود افرادی که در فتنه 88 فعال بودند و روی ضد انقلاب را سفید کردند در کابینه جدید استفاده نکند؛ چرا که فتنه گران پس از سال 88 تصمیم به نفوذ به بدنه نظام گرفتند.

 

عمرانی تصریح کرد: در روزهای اخیر برخی عنوان سهم خواهی را بر زبان آوردند؛ اما سهم خواهی در کابینه و تمالک آن به هیچ عنوان پسندیده نیست و باید شایسته سالاری صورت بگیرد. 

 

وی افزود: متاسفانه افرادی که روحیه اشرافیگری دارند، درد عموم مردم را نخواهند فهمید و مشکلات مردم را درک نمی کنند این موضوع بعد از کهنسال بودن اکثر وزرا شاید علت اصلی حل نشدن مشکلات کشور است.

 

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل گفت: امیدواریم آقای روحانی در دولت دوازدهم اشتباهات خود را تکرار نکند هر چند که خبرهای روزهای اخیر این امیدواری را نشان نمی دهد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین