کد خبر: 118854188
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » نشست نقد و بررسی روانکاوانه «نوای اسرارآمیز» برگزار شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

نشست نقد و بررسی روانکاوانه نمایش «نوای اسرارآمیز» به کارگردانی ساقی عطایی، پس از اجرای آن در تماشاخانه پایتخت برگزار شد.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجو، نمایش «نوای اسرارآمیز» نوشته اریک امانوئل اشمیت با کارگردانی ساقی عطایی این شب ها در تماشاخانه پایتخت اجرا می شود و اثری روان شناسانه درباره دو نظرگاه متفاوت نسبت به عشق است.
 

 

طی شب های گذشته که چهره هایی از حوزه ادبیات و هنرهای نمایشی مهمان این نمایش  شدند، علی بابایی زاد مشاور روانشناسی و روان درمانگر تحلیل رفتار متقابل نیز به تماشای این نمایش نشست و پس از آن در نشست بررسی و تحلیل اثر شرکت کرد. 
 

 

نشست مورد اشاره با حضور جمعی از مخاطبان و تماشاگران نمایش و این روان شناس برگزار شد که طی آن صحبت هایی درباره موضوعاتی چون عشق، ذهن، ازدواج و تفاوت نظرگاه های مردانه و زنانه درباره این مقوله بیان شد. 

 

 
نمایشنامه «نوای اسرارآمیز» که توسط شهلا حائری ترجمه شده، یکی از متون تحلیلی و روان کاوانه اریک امانوئل اشمیت، نمایشنامه نویس فرانسوی است که طی روزهای تیرماه امسال اجرای خود را با بازی وحید آقاپور و هومن کیایی، در تماشاخانه پایتخت آغاز کرده و 31 تیر به اجراهای خود ادامه می دهد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین