کد خبر: 118854190
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » برخورد با مجرمی که قوه قضائیه به خاطرش تهدید شده قابل ستایش است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در نامه ای به آیت الله لاریجانی نوشت: برخورد قاطع قوه قضائیه با هر مفسد و مجرمی قابل تقدیر و ستایش است؛ علی الخصوص اگر این برخورد با شخصی باشد که این قوه در راستای برخورد با او تهدید به اعلام جنگ شده است.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور به دنبال دستگیری ۲ تن از مسئولان دولت دهم و دولت فعلی، در نامه ای خطاب به آیت الله لاریجانی، رئیس قوه قضائیه نوشت: برخوَرد قاطع قوه قضائیه با هر مفسد و مجرمی قابل تقدیر و ستایش است؛ علی الخصوص اگر این برخورد با شخصی باشد که این قوه در راستای برخورد با او تهدید به اعلام جنگ شده است.

 

در این نامه خطاب به آیت الله آملی لاریجانی آمده است:

اعتماد عمومی مردم به نظام اسلامی یکی از مهم ترین و ارزنده ترین سرمایه های میهن عزیزمان است. سرمایه ای که هر تلاشی در راستای حفظ آن جهاد ارزنده ای خواهد بود. مبارزه با مفاسد اقتصادی و برخورد با رانت خواران و حرامخوارانی که به بیت المال مسلمین دست اندازی کرده و یا با ویژه خواری و تبانی، ثروتمندان را غنی تر و  محرومین و طبقه پایین و متوسط را در تنگنا قرار می دهند از مصادیق این جهاد ارزنده است که امید به برقراری عدالت را در دل مردم زنده نگاه می دارد.

 

اخیرا دو نفر از مسئولان و مدیران ارشد دولت فعلی و دولت گذشته به دلیل اتهامات مختلف بازداشت شده اند که سابقا جنجال های بسیاری بر سر موارد اتهامات ایشان بر در سطح جامعه وجود داشت. برخورد قاطع قوه قضائیه با هر مفسد و مجرمی قابل تقدیر و ستایش است علی الخصوص شخصی که قوه محترم در راستای برخورد با او تهدید به اعلام جنگ شده است.

 

 بدون شک بازداشت این دو متهم تازه ابتدای راه خواهد بود و جنجال و هیاهو های مختلفی را به دنبال خواهد داشت. پیشتر نیز خاطرنشان کرده بودیم که  قوه قضائیه باید انقلابی بماند و انقلابی عمل کند که دانشجویان بسیجی برای دفاع از تصمیمات انقلابی و قاطعانه این نهاد از جان مایه می‌گذارند.

 

تمام قوای رسانه‌ ای  جریانات معاند نظام بر تخریب قوه قضائیه به عنوان نهادی که در برابر بسیاری از جرائم و مفسدین ایستادگی می‌کند متمرکز شده است و دقیقا به همین دلیل است که حساسیت و مطالبات دانشجویان انقلابی نسبت به این قوه بسیار موثر و مهم‌تر است.

 

برای جمهوری اسلامی زشت است که قانون بدون انعطاف و خشکی محض و بعضا اشتباه در حق برخی مستضعفین و جریانات مردمی کارگری اجرا شود و در برابر برخی دانه درشت ها و آقازاده دچار رودربایستی شده و محافظه کاری کند.

 

مطمئنا ملت شریف و عزیز ما نیز در راه برخورد قاطعانه با افرادی که گاها ریشه مفاسد و مظالم گوناگون هستند پشتیبان قوه قضائیه خواهند بود و این گونه اقدامات امید مردم نسبت به برخورد با مجرمین را بیشتر خواهد کرد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین