کد خبر: 118862793
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » آیین نامه اجرایی دانش نماد تا ماه آینده ابلاغ می شود/ اخذ گواهی انطباق برای ۴۰۰ محصول دانش بنیان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

​معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی فناوری رئیس جمهور گفت: آیین نامه اجرایی دانش نما تا یک ماه آینده نهایی شده و امیدواریم بتوانیم برای نمایشگاه آینده تجهیزات ساخت داخل برای ۴۰۰ محصول گواهی انطباق دریافت کنیم.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

محمود شیخ زین الدین، معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی فناوری رئیس جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص اجرایی شدن طرح دانش نماد گفت: شورای عالی استاندارد پیش از آغاز سال جدید تصویب کرد که گواهی محصول یا گواهی انطباق به محصولات شرکت های دانش بنیان که دارای مجوزهای لازم هستند، داده شود؛ در حال حاضر این گواهی به تعدادی از محصولات داده شده است.

 

وی افزود: آیین نامه اجرایی دانش نما در حال گذراندن مراحل آخر فرایند اجرایی در سازمان استاندارد است و امیدواریم تا یک ماه آینده نهایی شده و برای نمایشگاه آینده تجهیزات ساخت داخل بتوانیم برای 400 محصول گواهی انطباق دریافت کنیم.

 

شیخ زین الدین بیان داشت: در سال هایی که نمایشگاه تجهیزات ساخت داخل برگزار شد، تلاش زیادی کردیم تا از محصولات داخلی حمایت کنیم و به تدریج توانستیم در حوزه تجهیزات پزشکی محصولات بیشتری داشته باشیم .خوشبختانه تعداد زیادی محصول دانش بنیان در این حوزه تولید شده است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین