کد خبر: 118867093
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » مشتاقانه خواستار حضور سردار سلیمانی به عنوان استاد در طرح ولایت هستیم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مسئول بسیج دانشگاه آزاد محمودآباد گفت: دانشجویان حاضر در طرح ولایت به جد خواستار حضور سرلشگر قاسم سلیمانی بودند که ما به نمایندگی از همه حاضرین در طرح ولایت این درخواست را مکتوب کرده و به مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور ارائه دادیم.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

محمدرضا فتحی مظلوم، مسئول بسیج دانشگاه آزاد محمودآباد در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، با اشاره به نامه درخواست از حضور فرمانده سپاه قدس در طرح ولایت کشوری گفت: به نمایندگی از دانشجویان حاضر در این طرح که از سراسر کشور هستند، نامه درخواست خود را نوشته و با امضای دانشجویانی از مازندران و سراسر کشور به دست رئیس سازمان بسیج دانشجویی رساندیم.

 

وی ادامه داد: با توجه به نارسایی های گذشته طرح ولایت و اینکه بازدهی مورد انتظار را نداشتند؛ لذا به فکر حضور این فرمانده ارشد در این طرح افتادیم تا به عنوان یکی از اساتید این دوره در جمع دانشجویان حضور یابند.

 

مسئول بسیج دانشگاه آزاد محمود آباد افزود: سرلشگر قاسم سلیمانی به عنوان یک مسئول انقلابی می تواند پاسخگو و راهگشای بسیاری از سوالات دانشجویان باشد چه اینکه اکنون با حضور راهبردی سپاه قدس در معادلات منطقه، شبهات هم درباره این نیرو افزایش یافته است که دانشجویان نیازمند برطرف کردن آنها از طریق جلسه پرسش و پاسخ هستند.

 

وی در پایان تاکید کرد: علاقه زاید الوصف دانشجویان به این سردار بسیجی که در این دوره حضور دارند، فراتر از تصور است و مدام دانشجویان حاضر از ما درباره سرانجام این درخواست سوال می‌کنند.


پاشایی یکی دیگر از امضا کنندگان این درخواست در گفتگو با خبرگزاری دانشجو اظهار داشت: در صورت محقق شدن حضور سردار سلیمانی در طرح به دنبال استفاده از تجربیات ارزنده ایشان هستیم.

 

وی ادامه داد: جلسه پرسش و پاسخ از سردار سلیمانی روشن ترین کاری است که در صورت حضور سردار سلیمانی انجام خواهیم داد؛ اگرچه دیدار ایشان از نزدیک هم به واسطه محبتی که خیلی از دانشجویان حاضر در اینجا به ایشان دارند خواسته ای جدی است.


پاشایی گفت: اکنون برخی شبهات و سئوالات در ذهن دانشجویان حاضر وجود دارد که ایشان به بهترین شکل می تواند آن ها را رفع کند چه اینکه دانشجو ها پس از اتمام دوره، خودشان عاملی برای بصیرت بخشی و حل شبهات می شوند. ما الان سوالات زیادی راجع به حشد الشعبی، سوریه و یمت و باقی کشور ها داریم و مشتاقیم تا بدانیم انقلاب در این کشور ها چگونه بروز و ظهور یافته است.


وی در پایان افزود: سوالات دیگری هم از ایشان داریم، سوالاتی در زمینه اهداف نیرو قدس سپاه پاسداران و اینکه چطور این نیرو در بین مردم تا این حد محبوب شده است و علل فداکاری های آنان چیست.


در همین رابطه، مسئول بسیج دانشگاه آمل در گفتگو با خبرگزاری دانشجو تصریح کرد: الگو ما دانشجویان افرادی هستند از جنس قاسم سلیمانی ها که شب و روز خودشان را وقت مردم کرده‌اند.

 

امیرحسین عنایتی فر گفت: ما دوست داریم این شخصیت را از نزدیک ببینیم، ایشان فردی دلسوز و بی ادعا هستند و از شخصیت بزرگ این سدار همین بس که در اظهار نظر اخیر گفتند من سرباز فرمانده بسیج عراق و همه کسانی که در راه اسلام جهاد میکنند هستم، همان کسی که افتخارش آشنایی و همکاری با سردار سلیمانی است.

 

وی در ادامه بیان داشت: ما به دنبال الگو گیری از این شخصیت بزرگ هستیم و می خواهیم در این دیدار ضمن پرسش و پاسخ این شخص را از نزدیک بیشتر بشناسیم.

 

مسئول بسیج دانشگاه آمل تاکید کرد: امیدواریم با کمک مسئولین دوره این شخصیت عزیز و دوست داشتنی در این دوره حضور بهم برساند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین