کد خبر: 118867100
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » طرح تحول سلامت رضایت حداقلی ایجاد کرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

ذبیح نیکفر عضو کمیسیون بهداشت مجلس در همایش نقد و بررسی طرح تربیت پرستار بیمارستانی گفت: طرح تحول سلامت رضایت مندی حداقلی ایجاد کرد ولی نه به قیمت اینکه به ناراحتی پزشکان و پرستاران بیانجامد.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، نیک فرد با اشاره به مشکل ایجاد شده ابراز امیدواری کرد، فضای مهربانی ایجاد شود و دولت، مجلس، ملت و پرستار در این فضا قرار بگیرند و به حرفهای یکدیگر گوش کنند.

 

وی ادامه داد: نظام این طور می خواهد همه در کنار هم باشند و به دیدگاهها توجه شود و همه در کنار هم به اهدافی که برای نظام ترسیم شده برسند از جمله نظام پرستاری .


وی افزود: متاسفانه ما هر جایی که کم می آوریم فشار به ملت میاوریم، از نظر مدیریتی که کم می آوریم فرافکنی می کنیم و این فرافکنی ها که برای کشور مشکل درست می کند. 


وی با اشاره به مشکلات پرستاران و طرح تحول سلامت ادامه داد: کلی خرج شد و تجهیزات بیمارستان خریدند به نام طرح تحول سلامت و در این طرح و چیزی که فراموش شد قشر عظیمی بود که باید بهشان توجه می‌شد.


وی ادامه داد: مسائلی که در طرح تحول سلامت ایجاد شد مشکلاتی در حق پرستاران، پزشکان متخصص و پزشکان عمومی به وجود آورد، مثلا زمانی که پزشک متخصص بدون اینکه درآمدی از جای دیگر داشته باشد را چطور ملزم میکنیم که حق کار در جایی به غیر از بیمارستان را ندارد.


وی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که بیمار نباید دغدغه ای به غیر از بیماری خودش داشته باشد ادامه داد: طرح تحول سلامت یک رضایتمندی حداقلی را را ایجاد کرد ولی نه به قیمت اینکه به ناراحتی پزشکان و پرستاران بیانجامد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین