کد خبر: 118867105
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » قوه قضائیه در رسیدگی به اتهامات فریدون تحت تاثیر مظلوم نمایی های رسانه ها قرار نگیرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه گفت: قوه قضائیه در رسیدگی به اتهامات فریدون تحت تاثیر مظلوم نمایی های که رسانه ها به نفع دولت به راه انداخته اند، قرار نگیرد.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

رفعتی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با بیان اینکه قوه قضائیه در رسیدگی به اتهامات فریدون نباید تحت تاثیر مظلوم نمایی های رسانه ها قرار بگیرد، گفت: جوسازی و مظلوم نمایی هایی که رسانه ها در پیش گرفته اند، به خاطر این است که عدالت در مورد فریدون اجرا نشود.

 

وی با اشاره به اینکه رسیدگی به اتهامات حسین فریدون باید پیش از انتخابات رسیدگی می شد، افزود: علی رغم ادعای دولت مبنی بر اینکه که ما هیچ خط قرمزی نداریم، اما شاهد بودیم که رئیس جمهور در جلسه ای گفته بود که اگر قوه قضائیه به برادرم نزدیک شود ، اعلام جنگ می کنیم.

 

 دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه طباطبایی گفت: انتظار مردم از دولت و شخص رئیس جمهور این است که ضمن احترام گذاشتن به استقلال قوه قضائیه، اجازه دهند که پرونده حسین فریدون سیر قانونی خود را طی کند.

 

رفعتی گفت: قوه قضائیه هر چه قاطعانه تر نسبت به اتهامات برخی مسئولان و وابستگان آنها با قاطعیت بیشتری برخورد کند، قطعا هم اعتماد مردم به نظام بیشتر می شود و هم کارآمدی نظام افزایش می یابد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین