کد خبر: 118871364
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » مجمع عمومی فدراسیون کبدی چهارشنبه برگزار می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کبدی روز چهارشنبه ۲۸ تیر ماه با حضور داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان در آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو،به نقل از روابط عمومی فدراسیون کبدی، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کبدی به منظور بررسی عملکرد سال ۹۵ و همچنین تصویب تقویم ورزشی و آئین نامه های فدراسیون در سال ۹۶ روز چهارشنبه ۲۸ تیر ماه در آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.

 

مجمع عمومی دارای دو بخش زمانی است. بخش اول که از ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد سمینار تخصصی کبدی است که با شرکت روسای هیات های استانی سراسر کشور برگزار می شود. بخش دوم مجمع عمومی که از ساعت ۱۴ با حضور داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان آغاز می شود.

 

داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت وزارت ورزش و جوانان به عنوان رئیس مجمع عمومی فدراسیون در جمع روسای هیات های کبدی استان های سراسر کشور حضور پیدا خواهد کرد تا ضمن بررسی عملکرد فدراسیون در سال گذشته، تقویم، برنامه های آماده سازی تیم های ملی کبدی آقایان و بانوان اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا اندونزی، آئین نامه های فدراسیون را به اتفاق اعضای حاضر در مجمع پس از تائید نهایی به تصویب برسانند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین