کد خبر: 118875650
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » اعتراف پسر به قتل پدر در یوسف آباد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مرد جوانی که متهم است ناخواسته پدرش را به قتل رسانده اعتراف کرد درحال تمیز کردن تفنگ ساچمه ای ناگهان گلوله ای از آن شلیک و باعث مرگ پدرش شد.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، ساعت ۱۷:۳۰  روز گذشته یک فقره فوت مشکوک به کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد اعلام شد . با حضور مأمورین در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد فردی حدودا ۵۰ ساله بر اثر اصابت گلوله ساچمه ای شلیک شده از یک تفنگ بادی و اصابت آن به قسمت حساس سر فوت کرده است.

 

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس  آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

 

کارآگاهان با حضور در محل ه تحقیق از پسر متوفی که در زمان وقوع حادثه به همراه پدرش تنها در خانه حضور داشت ، پرداختند . پسر متوفی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: قصد رفتن به مسافرت را داشتیم ؛ پدرم از من خواست تا اسلحه [بادی] را برایش بیاورم تا آنرا امتحان کنیم ؛ من یک ساچمه داخل تفنگ بادی گذاشتم و آن را به پدرم دادم اما اسلحه شلیک نکرد ؛ پدرم از من درخواست پیچ گوشتی کرد تا گیر اسلحه را برطرف کند که ناگهان تفنگ شلیک شد و گلوله به سر پدرم برخورد کرد ؛ بلافاصله پدرم را تنفس مصنوعی و ماساژ قلبی دادم و [ همزمان ] موضوع را تلفنی با عمویم در میان گذاشتم ؛ زمانیکه اورژانس به محل رسید ، آنها عنوان کردند که پدرم فوت  کرده است .

 

بررسی صحت اظهارات پسر متوفی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و کارآگاهان با توجه به نظریه ی تیم بررسی صحنه اطمینان پیدا کردند که شلیک گلوله نمی توانسته توسط شخص متوفی انجام شده باشد لذا بار دیگر تحقیقات از پسر متوفی در خصوص نحوه شلیک گلوله و مرگ پدرش در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت .

 

سرانجام در ساعت ۸:۳۰ صبح امروز پسر متوفی در اظهاراتی جدید گفت: من و پدرم در اتاق مشغول صحبت کردن بودیم که پدرم از من خواست تا [ قبل از رفتن به مسافرت ] تفنگ بادی را برایش بیاویم ؛ پدرم در حال کار کردن با گوشی [ تلفن همراهش ] بود که من یک ساچمه در داخل تفنگ گذاشتم ؛ زمانیکه به قصد بستن ، لوله تفنگ را به سمت بالا کشیدم ناگهان تیر شلیک شد و به سر پدرم برخورد کرد ؛ به سرعت بالای سر پدرم رفتم و دیدیم که به سختی نفس می شکد ؛ ... ؛ به عمویم زنگ زدم و از او خواستم خودش را سریع به خانه ی ما برساند ؛ بعد از چند دقیقه نیز اورژانس به محل رسید اما متأسفانه پدرم فوت کرده بود .

 

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر به خبرنگار مهر، گفت: متهم پرونده  برای صدور دستور قضایی به شعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران اعزام شد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین